• turks and caicos
  • antigua
  • antigua
  • antigua

Potřebujete poradit?

Turks & Caicos znám a rád Vám poradím.

Tomáš Janský
Product Manager Supervisor

255 700 872
siam@siamtravel.cz

Turks And Caicos

Seskupení asi 30 ostrovů v Karibském moři nacházející se jihovýchodně od Baham. Ostrovy mají nížinatý charakter, kdy nejvyšším bodem je Blue Hills vysoký 49m. Překrásné pláže umisťující se pravidelně mezi nejlepšími plážemi světa a průzračně čisté, tyrkysové moře jsou hlavními lákadly těchto ostrovů. Šnorchlování, potápění. Ostrovy jsou zámořským územím Velké Británie, ale jedná se o samostatnou politickou jednotku.

INFORMACE:

• časový posun: zimní - 6 hodin / letní - 6 hodin
• měna: USD
• letecká společnost: American Airlines, Delta Airlines
• doba letu: 14 hodin
• český delegát: ne
• hotely s all inclusive

LETOVISKA:

Providenciales
Též známý pod zkratkou „Provo" je nejrozvinutějším ostrovem Turks & Caicos. Zejména v olbasti Grace Bay se nacházejí krásné pláže s bílým pískem, které jsou každoročně oceňovány jako jedny z nejlepších na světě. Provo nabízí také množství restaurací a obchodů. Pro vyznavače sportovního vyžití je zde také kvalitní 18jamkové golfové hřiště. V severní části ostrova u Grace Bay se nachází velký korálový útes, který vybízí ke šnorchlování a potápění.

PODNEBÍ:

Počasí na Turks & Caicos je relativně suché. Od července do listopadu hrozí možnost hurikánů. Průměrné teploty se pohybují mezi 27 - 32°C.

JAZYK:

Úředním jazykem v zemi je angličtina.

MĚNA A VÝMĚNA PENĚZ:

Hlavní měnovou jednotkou je americký dolar USD. Kreditní karty jsou běžně akceptovány.

ELEKTŘINA:

V hotelech je užíván elektrický proud o napětí 110 V, pro naše spotřebiče nevhodný. Proto je dobré před cestou zakoupit adaptér s americky typizovanými zásuvkami.

VÍZUM A VSTUPNÍ FORMALITY:

Pro vstup na Turks & Caicos není potřeba vízum. Většina letů do této destinace je ovšem přes USA, proto je nutné povolení k vycestování do USA - ESTA. Nutný platný cestovní pas s platností minimálně 6 měsíců po předpokládaném návratu a zpáteční letenka.

Last Minute nabídky

Dostávejte pravidelně informace o Last Minute (akčních) nabídkách v elektronické podobě newsletteru

 

Ostatní

Katalog 2018
on-line
Katalog special
on-line
Stáhnout katalog
 
Individuální poptávka
 

 

Fotogalerie

Fotogalerie

 

CK Siam Travel opět získala ocenění v prestižní soutěži TTG Travel Awards v kategorii nejlepších touroperátorů pro Asii AnChoice Asociace cestovních kanceláří Reviews of Hotels, Flights and Vacation Rentals - TripAdvisor

Chcete s vybráním Vaší dovolené pomoci? Vyplňte níže uvedený formulář a naši pracovníci Vás budou kontaktovat.

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.