Koníčky:


cestování a poznávání nových destinací, sport

Navštívené destinace:


Mexiko, Kuba, Dominikánská republika, Sv. Martin, Curacao, Guadeloupe, Martinik, Guatemala, Belize, Argentina, Uruguay, Kostarika, Peru, USA, Indonésie, Čína, Thajsko, Taiwan, Filipíny, Hongkong, Singapore, Vietnam, Kambodža, Mauritius, Réunion, Maledivy, Srí Lanka, Spojené Arabské Emiráty, Fiji, Cookovy ostrovy, Nový Zéland, Keňa, Sýrie, Libanon, Jordánsko.

Kariéra:


V cestovní kanceláři Siam Travel International s.r.o. pracuji od roku 2004, kdy jsem po vystudování Vyšší odborné podnikatelské školy – obor cestovní ruch – přijal nabídku na pozici Sales Asistent. V současné době zde pracuji na pozici Product Manager Supervisor. Jsem rád, pokud mohu klientům předat své zkušenosti z jednotlivých destinací nasbírané během pracovních cest a poradit tak s vhodným výběrem konkrétní destinace a lokality tak, aby výsledná dovolená perfektně vyhovovala představám klientů.

 

Proč cestovat s CK Siam Travel

  • Jsme specialisté - od roku 1992 se specializujeme na přípravu zájezdů do exotických destinací.
  • Víme, co Vám nabízíme - destinace i hotely známe z pravidelných osobních návštěv.
  • Individuální přístup - ke každé poptávce přistupujeme individuálně a připravujeme ji dle Vašich přání a požadavků. Jsme připraveni Vám kdykoliv s výběrem dovolené poradit.
  • Profesionální péče – zaplacením zájezdu pro nás péče o naše klienty nekončí. Pečujeme o Vás od úvodního kontaktu, během zpracování nabídky, před odletem, během pobytu i po Vašem návratu z dovolené, kdy Vám s dovolením zavoláme, zda vše proběhlo dle Vašich představ.
  • Domluvte si s námi soukromou schůzku – jsme připraveni se s Vámi osobně setkat mimo prostory naší kanceláře a probrat veškeré Vaše představy a požadavky.
  • 0% soudních sporů – za dobu existence naší CK jsme neměli žádný soudní spor s klienty. 
  • Vaše spokojenost je pro nás vždy na prvním místě.
Více o nás