Tomáš Janský - Senior product manager | Cestovní kancelář Siamtravel - Exotika

Cestovní kancelář pro Exotiku a Evropu

Michal Páv

Tomáš Janský – Product Manager Supervisor

255 700 872

siam@siamtravel.cz

Koníčky: cestování a poznávání nových destinací, sport

Navštívené destinace: Mexiko, Kuba, Dominikánská republika, Guadeloupe, Martinik, Guatemala, Belize, Keňa, Sýrie, Libanon, Jordánsko, Indonésie, Čína, Thajsko, Filipíny, Hongkong, Fiji, Mauritius, Spojené Arabské Emiráty, Sv. Martin, Curacao, Singapore, Cookovy ostrovy, Nový Zéland, Peru, Maledivy, Srí Lanka.

Kariéra: V cestovní kanceláři Siam Travel International s.r.o. pracuji od roku 2004, kdy jsem po vystudování Vyšší odborné podnikatelské školy – obor cestovní ruch – přijal nabídku na pozici Sales Asistent. V současné době zde pracuji na pozici Product Manager Supervisor. Jsem rád, pokud mohu klientům předat své zkušenosti z jednotlivých destinací nasbírané během pracovních cest a poradit tak s vhodným výběrem konkrétní destinace a lokality tak, aby výsledná dovolená perfektně vyhovovala představám klientů.

Destinace

 

 

 

 

 

Last Minute nabídky

Dostávejte pravidelně informace o Last Minute (akčních) nabídkách v elektronické podobě newsletteru

 

Ostatní

Katalog on-line Stáhnout katalog Individuální poptávka

 

Fotogalerie

Fotogalerie

 

CK Siam Travel opět získala ocenění v prestižní soutěži TTG Travel Awards v kategorii nejlepších touroperátorů pro Asii AnChoice Asociace cestovních kanceláří Reviews of Hotels, Flights and Vacation Rentals - TripAdvisor

Chcete s vybráním Vaší dovolené pomoci? Vyplňte níže uvedený formulář a naši pracovníci Vás budou kontaktovat.

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.