• Singapur
  • Singapur

Potřebujete poradit?

Singapur jsem osobně navštívil.

Michal Páv
Senior product manager

255 700 873
siam@siamtravel.cz

Singapur

Nejvyspělejší kosmopolitní metropole jihovýchodní Asie spojující buddhismus, taoismus, islám, hinduismus i křesťanství do unikátní atmosféry plné různorodé kultury. Britská koloniální architektura, čínská čtvrť, malá Indie, kostely, mešity a chrámy obklopující moderní mrakodrapy a obchodní centra. Singapur je známý svou čistotou a upraveností jak v ulicích, tak v hromadné dopravě. Jeden z největších přístavů světa, velké parky, rybí trh s restauracemi nabízejícími místní speciality – ryby a plody moře moře s nudlemi či rýží, doplněné tropickým ovocem.

INFORMACE:

  • časový posun: zimní + 7 hodin / letní + 6 hodin
  • měna: singapurský dolar (SGD)
  • letecká společnost: Singapore Airlines, Emirates
  • doba letu: 12 hodin
  • český delegát: ano
  • hotely se snídaní

PODNEBÍ:

Podnebí v Singapure je tropické, vlhké. Nejdeštivějšími měsíci jsou listopad, prosinec a leden, proto se odporučuje Singapur navštívit v letních měsících. Požáre v sousedním Borneu nebo Indonésii často způsobují zhoršenou viditelnost.

JAZYK:

V Singapure jsou 4 oficiální jazyky, a to čínština, angličtina, malajština a tamilština. Anglicky se domluvíte všude, ale jde o trochu pozměněnou angličtinu zvanou aj „Singlish“.

MĚNA A VÝMĚNA PENĚZ:

Singapurský dolar (SD) dělený na 100 centů; jsou akceptovány platební karty VISA, MasterCard, American Express a Diner Club. Dostupnost bankomatů a směnáren je bezproblémová.

ELEKTŘINA:

230 V/50 Hz; britský typ zásuvek.

VÍZUM A VSTUPNÍ FORMALITY:

Pro cesty do 30 dní není potřeba vízum, jenom cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po návrate. Musíte zároveň vyplnit imigrační kartu. První polovici odevzdáte při vstupu a druhou při odjezdě.

Last Minute nabídky

Dostávejte pravidelně informace o Last Minute (akčních) nabídkách v elektronické podobě newsletteru

 

Ostatní

Katalog 2018
on-line
Katalog special
on-line
Stáhnout katalog
 
Individuální poptávka
 

 

Fotogalerie

Fotogalerie

 

CK Siam Travel opět získala ocenění v prestižní soutěži TTG Travel Awards v kategorii nejlepších touroperátorů pro Asii AnChoice Asociace cestovních kanceláří Reviews of Hotels, Flights and Vacation Rentals - TripAdvisor

Chcete s vybráním Vaší dovolené pomoci? Vyplňte níže uvedený formulář a naši pracovníci Vás budou kontaktovat.

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.