Singapur

Nejvyspělejší kosmopolitní metropole jihovýchodní Asie spojující buddhismus, taoismus, islám, hinduismus i křesťanství do unikátní atmosféry plné různorodé kultury. Britská koloniální architektura, čínská čtvrť, malá Indie, kostely, mešity a chrámy obklopující moderní mrakodrapy a obchodní centra. Singapur je známý svou čistotou a upraveností jak v ulicích, tak v hromadné dopravě. Jeden z největších přístavů světa, velké parky, rybí trh s restauracemi nabízejícími místní speciality – ryby a plody moře moře s nudlemi či rýží, doplněné tropickým ovocem.

INFORMACE:

PODNEBÍ:

Podnebí v Singapure je tropické a vlhké. Nejdeštivějšími měsíci jsou listopad, prosinec a leden, proto se doporučuje Singapur navštívit v letních měsících.

JAZYK:

V Singapure jsou 4 oficiální jazyky, a to čínština, angličtina, malajština a tamilština. Anglicky se domluvíte všude, ale jde o trochu pozměněnou angličtinu zvanou „Singlish“.

MĚNA A VÝMĚNA PENĚZ:

Singapurský dolar (SGD) dělený na 100 centů; jsou akceptovány platební karty VISA, MasterCard, American Express a Dinner Club. Dostupnost bankomatů a směnáren je bezproblémová.

ELEKTŘINA: 

230 V/50 Hz; britský typ zásuvek.

VÍZUM A VSTUPNÍ FORMALITY:

Pro cesty do 30 dní není potřeba vízum, cestovní pas musí být platný minimálně 6 měsíců po návratu. Po příletu se vyplňuje imigrační karta.

Proč cestovat s CK Siam Travel

  • Jsme specialisté - od roku 1992 se specializujeme na přípravu zájezdů do exotických destinací.
  • Víme, co Vám nabízíme - destinace i hotely známe z pravidelných osobních návštěv.
  • Individuální přístup - ke každé poptávce přistupujeme individuálně a připravujeme ji dle Vašich přání a požadavků. Jsme připraveni Vám kdykoliv s výběrem dovolené poradit.
  • Profesionální péče – zaplacením zájezdu pro nás péče o naše klienty nekončí. Pečujeme o Vás od úvodního kontaktu, během zpracování nabídky, před odletem, během pobytu i po Vašem návratu z dovolené, kdy Vám s dovolením zavoláme, zda vše proběhlo dle Vašich představ.
  • Domluvte si s námi soukromou schůzku – jsme připraveni se s Vámi osobně setkat mimo prostory naší kanceláře a probrat veškeré Vaše představy a požadavky.
  • 0% soudních sporů – za dobu existence naší CK jsme neměli žádný soudní spor s klienty. 
  • Vaše spokojenost je pro nás vždy na prvním místě.
Více o nás