Letenky

Nabízíme nadstandardní služby, od rezervace letenek až po návrat z destinace. S námi se Vám nestane, že v případě potíží se nemáte na koho obrátit, naše asistence je tu pro Vás 7 dní v týdnu. Naše dlouholeté zkušenosti s mezinárodními rezervačními systémy zaručují vyhledání nejoptimálnějšího leteckého spojení pro Vás. Taktéž se snažíme vždy najít nejvhodnější cenu a kvalitu leteckého spojení dle Vašeho požadavku. Nabízíme pro náročné zákazníky VIP servis (online odbavení, premium class, business class, first class, VIP salonky na letištích, předností odbavení, sportovní vybavení - golf bag, nadváha zavazadel, rozměrná zavazadla atd..).

Nezávazné rezervace letenek na 24 hodin a více dle možnosti letecké společnosti. V případě dotazů se neváhejte na nás obracet.

Nezávazná rezervace letenky

* odkud: * kam:
* odlet: * návrat:
dospělý dítě(do 2 let) dítě(2-12 let)
Počty pasažérů:
* Vaše jméno:
* E-mail: * Tel.:
Poznámka:
 

 

Proč cestovat s CK Siam Travel

  • Jsme specialisté - od roku 1992 se specializujeme na přípravu zájezdů do exotických destinací.
  • Víme, co Vám nabízíme - destinace i hotely známe z pravidelných osobních návštěv.
  • Individuální přístup - ke každé poptávce přistupujeme individuálně a připravujeme ji dle Vašich přání a požadavků. Jsme připraveni Vám kdykoliv s výběrem dovolené poradit.
  • Profesionální péče – zaplacením zájezdu pro nás péče o naše klienty nekončí. Pečujeme o Vás od úvodního kontaktu, během zpracování nabídky, před odletem, během pobytu i po Vašem návratu z dovolené, kdy Vám s dovolením zavoláme, zda vše proběhlo dle Vašich představ.
  • Domluvte si s námi soukromou schůzku – jsme připraveni se s Vámi osobně setkat mimo prostory naší kanceláře a probrat veškeré Vaše představy a požadavky.
  • 0% soudních sporů – za dobu existence naší CK jsme neměli žádný soudní spor s klienty. 
  • Vaše spokojenost je pro nás vždy na prvním místě.
Více o nás