• Chorvatsko
  • Chorvatsko

Potřebujete poradit?

Chorvatsko znám, osobně jsem navštívil a rád Vám poradím.

Martin Vlach
Product manager

255 700 870
siam@siamtravel.cz

Chorvatsko

Pag - jeden z nejkrásnějších ostrovů (58 x 3 km) Jaderského moře, ležící na rozhraní Kvarneru a Dalmácie, vás bude fascinovat dominantní horskou krajinou, křišťálově čistým mořem s oblázkovými a písčitými plážemi vhodnými i pro nejmenší děti. Historické centrum malebného městečka Pag je plné kavárniček, výborných restaurací a promenád. Ostrov je spojen s pevninou mostem (přejezd zdarma). Možné je použít i trajekt Prizna-Novalja. Ubytování v soukromých vilkách jsme pro vás vybrali v atraktivní oblasti městečka Pag a v klidné vesničce Povljana (12 km od Pagu). Ostrov je také pověstný velice příjemným teplým klimatem, neboť od pevniny je chráněn Paklenickým pohořím, dosahujícím nadmořské výšky až 1800 m. Soukromé vilky apartmánového typu leží v klidném místě do 300 metrů od pláže s drobnými oblázky a do 1,5 km od centra městečka. Pag leží v rozlehlé laguně s průzračnou vodou a s množstvím malých privátních pláží, které se táhnou v úseku až 20 km. V romantickém městečku Pag najdete trhy, obchody, taverny, restaurace, tenisové kurty, potápěčské centrum, půjčovnu lodí, kuželky, pétangue, fotbalové hřiště, dětský tobogan, hřiště na plážový volejbal, diskotéku, čerpací stanici a směnárny. Ostrov Pag je proslulý výrobou pažského vína, rakijí, uměleckou krajkou a ovčím pažským sýrem. Pag je také oblíbený u potápěčů, neboť nabízí dobře vybavená potápěčská centra a velice zajímavé potápěčské lokace. Poblíž pláže "Městská" se nachází solné jezírko, jehož bahno se vyznačuje léčebnými a blahodárnými účinky na lidské tělo.

Letoviska a okruhy

OSTROV PAG

Last Minute nabídky

Dostávejte pravidelně informace o Last Minute (akčních) nabídkách v elektronické podobě newsletteru

 

Ostatní

Katalog 2018
on-line
Katalog special
on-line
Stáhnout katalog
 
Individuální poptávka
 

 

Fotogalerie

Fotogalerie

 

CK Siam Travel opět získala ocenění v prestižní soutěži TTG Travel Awards v kategorii nejlepších touroperátorů pro Asii AnChoice Asociace cestovních kanceláří Reviews of Hotels, Flights and Vacation Rentals - TripAdvisor

Chcete s vybráním Vaší dovolené pomoci? Vyplňte níže uvedený formulář a naši pracovníci Vás budou kontaktovat.

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.