Exotická dovolená 

posunout dolů

Vyhledat zájezd

Země: Destinace:
Odlet od: Kalendář odletu na dovolenou Odlet do: Kalendář odletu na dovolenou
Délka: Strava:
Hotel:Kategorie:
nejméně

Cestovní pojištění zdarma

BRAZÍLIE - okruh s českým průvodcem

COPACABANA | SUGAR LOAF | CORCOVADO | VODOPÁDY IGUACU | SALVADOR DE BAHIA

CENA: 59.480,- Kč / osoba

Popis programu:

1. den: odlet Praha i Vídeň.

2. den: přílet Rio de Janeiro, transfer do hotelu 4* v blízkosti pláže Copacabana, ubytování. Zbytek dne volno s možností relaxace na pláži či k prohlídce města.

3. den: (S, O) snídaně formou bufetu, půldenní výlet na proslulé Sugarloaf – známé skály ve tvaru homole cukru tyčící se nad zátokou Botafogo, návrat do hotelu, volný zbytek dne u moře.

4. den: (S) snídaně formou bufetu, půldenní výlet na největší atrakci města – horu Corcovado se sochou Ježíše Krista, návrat do hotelu, volný zbytek dne u moře.

5. den: (S) snídaně formou bufetu, transfer na letiště k odletu do Iguacu, po příletu transfer do hotelu 4* v centru města, zbytek dne volno.

6. den: (S) snídaně formou bufetu, celodenní prohlídka světoznámých vodopádů (UNESCO) z brazilské a argentinské strany, fakultativně Macuco Safari Boat Tour – projížďka lodí k vodopádům, návrat do hotelu.

7. den: (S) snídaně formou bufetu, transfer na letiště k odletu via Rio de Janeiro do Salvadoru de Bahia, transfer do hotelu 4*.

8. den: (S) snídaně formou bufetu, prohlídka Salvadoru de Bahia (UNESCO), koloniální barevné budovy a kostely historického centra Pelourinho, návrat do hotelu.

9. den: (S) snídaně formou bufetu, transfer na letiště k finálnímu odletu.

10. den: přílet Praha i Vídeň.

VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE ZDE.


<< Zpět na titulní stránku

Last Minute nabídky

Dostávejte pravidelně informace o Last Minute (akčních) nabídkách v elektronické podobě newsletteru

 

Ostatní

Katalog 2018
on-line
Katalog special
on-line
Stáhnout katalog
 
Individuální poptávka
 

 

Fotogalerie

Fotogalerie

 

CK Siam Travel opět získala ocenění v prestižní soutěži TTG Travel Awards v kategorii nejlepších touroperátorů pro Asii AnChoice Asociace cestovních kanceláří Reviews of Hotels, Flights and Vacation Rentals - TripAdvisor

Chcete s vybráním Vaší dovolené pomoci? Vyplňte níže uvedený formulář a naši pracovníci Vás budou kontaktovat.

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.