Víkend V Bejrútu

Bejrút, hlavní město Libanonské republiky, byl dlouho považován díky své strategické poloze za křižovatku mezi třemi světadíly, Asií, Afrikou a Evropou, a za vstupní bránu k východu. Féničané ho pojmenovali Beroth, ?Město studní?. Je jedním z nejstarších sídlišť člověka, což je doloženo nalezenými z pravěkých dob. Bejrút si zachoval až do těchto dní svou roli jako kulturní středisko s velkým vlivem v oblasti Blízkého východu. Na jeho osmi univerzitách studovali mnozí politici a vůdci z této oblasti. Bejrút je obchodní, bankovní a finanční centrum celého regionu. Hlavní město stále nabízí mnoho turistických atrakcí, mezi nimi muzeum americké univerzity v Bejrútu, Sursockovo muzeum, Holubí skály, velké množství nákupních zón a řadu restaurací s lahodnými menu ze světové kuchyně a také místní libanonské speciality. Délka přímého letu z Prahy 3,5 hod.

Orientační ceny služeb: Beirut City Tour 21 USD (prohlídka města), Shopping Tour 16 USD, Psí řeka + Jeita Grotto + Harissa 35 USD (výlet k řece s historickou minulostí, jeskyně, posvátný vrh Pany Marie), města Deir El Qamar + palác Beiteddine 60 USD město Byblos 21 USD města Tyr a Sidon s chrámem Eshmoun 47 USD město Tripoli + vesnička Bcharri + údolí Qadisha + cedry 50 USD Chrámový komplex Baalbeck + starověké město Anjar + vinice 48 USD Libanonská noc 43 USD kasino Du Libanon 43 USD den v Damašku 66 USD (na vyžádání) Beirut City Tour + Byblos 42 USD Beirut City Tour + Palác Deir El Qamar + Palác Beiteddine 43 USD Psí řeka + Jeita Grotto + Harissa + Byblos 56 USD, odkryté poklady z jihu 40 USD (na vyžádání).

Last Minute nabídky

Dostávejte pravidelně informace o Last Minute (akčních) nabídkách v elektronické podobě newsletteru

 

Ostatní

Katalog 2018
on-line
Katalog special
on-line
Stáhnout katalog
 
Individuální poptávka
 

 

Fotogalerie

Fotogalerie

 

CK Siam Travel opět získala ocenění v prestižní soutěži TTG Travel Awards v kategorii nejlepších touroperátorů pro Asii AnChoice Asociace cestovních kanceláří Reviews of Hotels, Flights and Vacation Rentals - TripAdvisor

Chcete s vybráním Vaší dovolené pomoci? Vyplňte níže uvedený formulář a naši pracovníci Vás budou kontaktovat.

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.