Víkend V Aténách

Starověké Atény se díky slavné minulosti a roli, kterou sehrály při vývoji západní civilizace, řadí mezi města se stejným věhlasem jako Řím či Jeruzalém. Byly osídleny již před 7000 lety. Moderní město se svými předměstími dnes zabírá 520 km2 a je domovem pro 3 milióny lidí. Jako jedno z nejstarších evropských měst má velmi bohaté kulturní dědictví, počínaje Akropolí založenou 440 př. n. l. až po byzantské chrámy a neoklasicistické paláce, antická divadla a muzea. Atény jsou rušným kosmopolitním městem, kde se úžasně snoubí tradiční Řecko se svými trhy a tavernami s moderním evropským městem. Délka přímého letu z Prahy 2,5 hod.

Orientační ceny služeb: Atény v noci (Pnyx hill, večeře v řecké taverně, doba výletu 3,5 hodiny) 50 EUR, prohlídka Atén (hrobky neznámých vojínů, královský palác, Panatinajský stadión, chrám Dia, Akropolis, Katedrála, doba výletu 4 hodiny) 48 EUR, Dolphi (Levadia, Arachova, Muzeum, chrám Apollo, celodenní výlet) 75 EUR, ostrovy Hydra-Poros-Aegina (celodenní výlet) 80 EUR, mys Sounion (pláže Glyfada, Vouliagmei, Varkiza, doba výletu 4 hodiny) 30 EUR. Ubytování jsme pro vás připravili v hotelech 2*, 3*, 4*, konkrétní nabídku hotelu vám vypracujeme na základě vašich požadavků ve velmi krátkém časovém termínu.

Last Minute nabídky

Dostávejte pravidelně informace o Last Minute (akčních) nabídkách v elektronické podobě newsletteru

 

Ostatní

Katalog 2018
on-line
Katalog special
on-line
Stáhnout katalog
 
Individuální poptávka
 

 

Fotogalerie

Fotogalerie

 

CK Siam Travel opět získala ocenění v prestižní soutěži TTG Travel Awards v kategorii nejlepších touroperátorů pro Asii AnChoice Asociace cestovních kanceláří Reviews of Hotels, Flights and Vacation Rentals - TripAdvisor

Chcete s vybráním Vaší dovolené pomoci? Vyplňte níže uvedený formulář a naši pracovníci Vás budou kontaktovat.

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.