• USA

Potřebujete poradit?

USA znám a rád Vám poradím.

Martin Vlach
Product manager

255 700 870
siam@siamtravel.cz

Cesty do USA a Kanady

Pravidelně připravujeme programy fly and drive a zároveň organizujeme zájezdy na zakázku s průvodcem do USA a Kanady. Služby připravujeme ve spolupráci s naším externistou Honzou, který tyto služby nabízí a aktivně v obou zemích zájezdy průvodcuje už více než 25 let, procestoval všech 50 států USA a celou oblast důvěrně zná. Proto nabízíme cesty nejen do turisticky známých národních parků na Západě USA, na Floridu či do New Yorku, ale jsme Vám schopni nabídnou i zajímavé programy v hudebních městech jako New Orleans, Memphis, Nashville nebo na Havaji či Aljašce. S námi můžete zažít koncert ve slavné Grand Ole Opry, plavbu lodí po kanadské Inside Passage či v létě letět na Aljašce helikoptérou na ledovec, kde budete řídit psí spřežení. Navíc se dozvíte jakou specialitu si máte dát v Dallasu, kde najít nejlepší grilovaná žebra v Memphisu nebo kde mají nejlepší krevety na havajském ostrově Oahu. Fly and drive nabízíme komplexně, včetně fakultativních letů, plaveb a vstupů na atrakce, kvalitu ubytování přizpůsobujme přání klienta. Ještě před vypracováním první nabídky doporučujeme schůzku s naším odborníkem v naší kanceláři a na jejím základě Vám předložíme nabídku přesně podle Vašich představ. Před samotnou cestou obvykle proběhne další schůzka, kdy Vám náš odborník popíše den po dni, hodinu po hodině všechny zajímavosti a aspekty Vašeho itineráře. Tak dostanete maximální množství informací pro Vaši cestu. V případě průvodcovaného zájezdu na míru pro rodinu je itinerář kompletně přizpůsobený požadavkům klientů, včetně délky procházek a jakýchkoli dalších požadavků jako je speciální stravování, způsob dopravy atd. Zájezdy fly & drive Vám můžeme zařídit tak, že Vám veškeré služby zarezervujeme (ubytování, atd.) a půjčíme auto, které si řídíte sami, nebo s Vámi náš externista Honza do destinace odcestuje a následně bude Vaším řidičem i průvodcem v jedné osobě.

Ukázky již proběhlých itinerářů:

KANADA + ALJAŠKA

1. Odlet do Toronta, po příletu odjezd do Niagara Falls, ubytování v hotelu u vodopádů.
2. Celodenní prohlídka Niagara Falls, zahrnující i plavu pod vodopády s Hornblower a plavbu tryskovým člunem do peřejí řeky Niagara, nocleh na stejném místě.
3. Odjezd do Toronta, návštěva CN Tower, pro zájemce procházka po venkovním ochozu (Edge Walk), pak odjezd na letiště a odlet do Vancouveru, po příletu ubytování v centru města.
4. Celodenní prohlídka Vancouveru, zahrnující Canada Place, Lynn Suspention Bridge, Stanley Park a další atrakce města. Možnost letět hydroplánem nad městem. Odpoledne přejezd do horského města Whistler, nocleh ve Whistleru.
5. Prohlídka Whistleru, odjezd směr Kamloops, první seznámení s divokou přírodou Britské Kolumbie. Nocleh ve městě Kelowna.
6. Přejezd přes Revelstoke a NP Glacier, nocleh v osadě Golden.
7. Prohlídka Radium Hot Springs and NP Kootenay, nocleh v horském městě Banff.
8. Prohlídka městečka a NP Banff, Lake Louise a Morraine Lake, nocleh v Lake Louise.
9. Celodenní výlet do NP Yoho, nocleh na stejném místě.
10. Prohlídka NP Banff, Peyto Lake, nocleh v Crossing.
11. Prohlídka NP Jasper, nocleh v Jasper.
12. Prohlídka NP Mt. Robson, nocleh v hotelu směr Prince George.
13. Přejezd drsnou kanadskou krajinou do Prince Rupert.
14. Celodenní cesta lodí podél pobřežních Fjordů, která je hodnocená jako jedna z nejkrásnějších v Severní Americe – Inside Passage. Nocleh na Vancouver Island v Port Hardy.
15. Celodenní prohlídka ostrova Vancouver, odpoledne prohlídka hlavního města Britské Kolumbie – Victoria, nocleh ve Victorii.
16. Plavba za kosatkami odlet do Anchorage. Po příletu transfer na hotelu nebo, dle času příletu, prohlídka Anchorage.
17. Dopoledne prohlídka Anchorage. Po obědě odjezd směr Talkeetna. Ubytování poblíž NP Denali.
18. Celodenní prohlídka národního parku Denali - tůra busem správy národního parku s četnými zastávkami při setkání s losy, medvědy grizzly, jeleny caribou a dalšími zvířaty. S trochou štěstí zahlédnete i vrchol nejvyšší hory severní Ameriky Mt. McKinley. Odpoledne pokračování cesty do Fairbanks, ubytování ve Fairbanks.
19. Prohlídka města, dále přejezd přes North Pole a Delta Junction (oficiální začátek Alaska Highway) scénickou cestou do Valdezu, ubytování ve Valdezu.
20. Časně ráno odjezd trajektem přes fjord Prince William Sound do Whittieru – osady spojené s civilizací mnoho kilometrů dlouhým tunelem. Po průjezdu tunelem navštívíte jezero Portage se stejnojmenným ledovcem, a ubytování Vás čeká v rybářském městečku Seward na poloostrově Kenai.
21. V Sewardu plavba do národního parku Kenai Fjords. Pozorování vodních ptáků, kosatek, velryb, běluh, mořských vyder a dalších živočichů. Plavba do vyústění obrovského ledovce do mořského fjordu a sledování jak jeho kusy odpadávají do moře. Nocleh na stejném místě.
22. Přejezd do Anchorage, prohlídka města, ubytování v Anchorage.
23. Odlet do Prahy

USA: HUDEBNÍ MĚSTA

1. Odlet z Prahy do New Orleans, po příletu transfer na hotel, odpočinek po náročné cestě.
2. Celodenní prohlídka New Orleans, zahrnující French Quater , Jackson Square i opuštěné čtvrti po hurikánu Katrina. Večer plavba lodí po Mississippi s živým jazzem. V noci procházka po Bourbon Street – nejvyhlášenější ulici zábavy v USA. Nocleh na stejném místě.
3. Odjezd do Memphisu, v podvečer prohlídka města, která zahrnuje Bale Street, Sun Studio, Mud Island a další zajímavosti města. Možnost dát si tradiční večeři – grilovaná žebra v jedné z typických restaurací. Nocleh v Memphisu.
4. Ráno návštěva Gracelandu – domova Elvise Presleyho, prohlídka domu, muzeí, muzea aut a letadel. Po prohlídce odjezd směr Nashville. Zastávka na ranči Lorety Lynn, známého z filmu „ První dáma country music“. Návštěva muzea. Po příjezdu do Nashville ubytování a dle chuti noční prohlídka hudebních barů na Broadwayi.
5. Dopoledne prohlídka Nashville, zahrnující Country Music Hall of Fame, Grand Ole Opry, Ryman Auditorium, odpoledne volno na Broadwayi – poslech hudby v hudebních barech, večer návštěva koncertu ve slavné Grand Ole Opry, nocleh na stejném místě.
6. Odjezd do Pigeon Forge, odpolední návštěva zábavního parku Dollywood. Večer možnost fakultativně navštívit rodeo - Dixie Stampee, který patří Dolly Parton.
7. Prohlídka nejnavštěvovanějšího národního parku v USA – Great Smoky Mountains N. P., včetně procházky parkem. Odpoledne možnost prohlídky muzea indiánů ve městě Cherokee. Pak následuje přejezd do Atlanty, nocleh v Atlantě.
8. Odlet z Atlanty do San Francisca, po příletu transfer do hotelu a odpočinek po náročné cestě.
9. Celodenní prohlídka San Francisca, zahrnující vyhlídku Twin Peaks, Golden Gate Bridge, nejkřivolatější ulici na světě – Lombard Street, Fishermans Wharf, Chinatown, plavbu lodí pod Golden Gate Bridge (v ceně zájezdu). V podvečer návrat do hotelu. Fakultativně možno letět helikoptérou nad San Franciscem.
10. Odjezd do Napa Valley a Sonoma Valley, nejvyhlášenější vinařské oblasti v USA, průjezd scénickou silnicí č. 12, lemovanou vinicemi. Zastávka na testování vína, odpoledne odjezd na sever, nocleh v hotelu na trase směr severní Kalifornie.
11. Návštěva NP Redwood, prohlídka parku, kde se nachází nejvyšší stromy na světě, společné procházky překrásným neporušeným lesem, kterému dominují obrovské stromy Redwood, odpoledne odjezd směr Oregon, nocleh v Grand Pass, Oregon.
12. Odjez do NP Crater Lake, prohlídka překrásného horského jezera a okolní krajiny, pak pokračování na sever, nocleh v Longview ve státě Washington.
13. Prohlídka NP Mt. Rainier, možnost procházek na úpatí překrásné hory, obklopené ledovci, odpoledne odjezd směr NP Olympic, nocleh v hotelu na trase.
14. Celodenní návštěva NP Olympic – jediného deštného pralesa na Severní polokouli. Prohlídka lodge na magickém jezeře Quinalt Lake, focení tajemné pláže Ruby Beach, nocleh v hotelu na trase směr Everett. 15. Ráno přejezd do Everett, návštěva největší haly na světě, kde se vyrábějí obří letadla Boeing, pak odjezd do Seattle – prohlídka města, odpoledne odjezd na východ, nocleh v hotel u na trase poblíž Spokane.
16. Celodenní přejezd přes prérie státu Idaho a Montana do města Gardiner, které je výchozím místem pro návštěvu NP Yellowstone.
17. Celodenní návštěva NP Yellowstone, nocleh na stejném místě.
18. Pokračování v prohlídce NP Yellowsone a NP Grand Teton, nocleh v hotelu poblíž Pocatello ve státě Idaho.
19. Přejezd do Salt Lake City, prohlídka hlavního města Mormonů, odpoledne cesta podél Solného jezera, zastávka na dráze v Boneville, kde se jezdí rychlostní rekordy, nocleh v nevadské osadě Wendover.
20. Celodenní přejezd překrásnou krajinou po „ Nejopuštěnější silnici v USA“, nocleh v Renu.
21. Prohlídka Sacramenta – hlavního města státu Kalifornie, odpoledne odjezd směr San Francisco, možnost nákupů v outlet mallu ve Vacaville. Nocleh poblíž San Francisca.
22. Transfer na letiště a odlet do Prahy. 23. Přílet do Prahy

Veškeré zájezdy zpracováváme individuálně, proto nás neváhejte kontaktovat pro nezávaznou nabídku.

Proč cestovat s CK Siam Travel

  • Jsme specialisté - od roku 1992 se specializujeme na přípravu zájezdů do exotických destinací.
  • Víme, co Vám nabízíme - destinace i hotely známe z pravidelných osobních návštěv.
  • Individuální přístup - ke každé poptávce přistupujeme individuálně a připravujeme ji dle Vašich přání a požadavků. Jsme připraveni Vám kdykoliv s výběrem dovolené poradit.
  • Profesionální péče – zaplacením zájezdu pro nás péče o naše klienty nekončí. Pečujeme o Vás od úvodního kontaktu, během zpracování nabídky, před odletem, během pobytu i po Vašem návratu z dovolené, kdy Vám s dovolením zavoláme, zda vše proběhlo dle Vašich představ.
  • Domluvte si s námi soukromou schůzku – jsme připraveni se s Vámi osobně setkat mimo prostory naší kanceláře a probrat veškeré Vaše představy a požadavky.
  • 0% soudních sporů – za dobu existence naší CK jsme neměli žádný soudní spor s klienty. 
  • Vaše spokojenost je pro nás vždy na prvním místě.
Více o nás