Tamarindo - Kostarika

Malebná vesnice se nachází ve státě Guanacaste na poloostrově Nicoya, oblíbené místo pro aktivní cestovatele a milovníky nočního života. V letovisku je mnoho restaurací, barů a diskoték. Dlouhé široké pláže vybízejí návštěvníky k jízdě na koni a plážovému volejbalu. Vlny Tichého oceánu pak lákají surfaře a milovníky windsurfingu. Poblíž se nachází národní park Parque Nacional Marino Las Baulas. Zdejší letiště Villareal je vzdáleno 60 min. letu ze San José.

Orientační ceny služeb: Sueňo Azul 78 USD (8 hod., s obědem), Canopy Tour & jízda na koni v Pozo 85 USD (8 hod., s obědem), výlet do pralesa & Pura Vida 74 USD (10 hod., procházka po dřevěných lávkách zavěšených v korunách stromů, návštěva zahrad Pura Vida a vodopádu), Poas Volcano & Sarchi Oxcart Factory 65 USD (8 hod., s obědem), Traditional Nights 42 USD (3 hod., s večeří a show), Rifter Rafting Adventure 68 USD (8 hod., se snídaní a obědem), Mighty Arenal Volcano 76 USD (11 hod., s obědem a večeří), Turubari Park 78 USD (10 hod., s obědem), San José City Tour 32 USD (3 hod.)

Last Minute nabídky

Dostávejte pravidelně informace o Last Minute (akčních) nabídkách v elektronické podobě newsletteru

 

Ostatní

Katalog 2018
on-line
Katalog special
on-line
Stáhnout katalog
 
Individuální poptávka
 

 

Fotogalerie

Fotogalerie

 

CK Siam Travel opět získala ocenění v prestižní soutěži TTG Travel Awards v kategorii nejlepších touroperátorů pro Asii AnChoice Asociace cestovních kanceláří Reviews of Hotels, Flights and Vacation Rentals - TripAdvisor

Chcete s vybráním Vaší dovolené pomoci? Vyplňte níže uvedený formulář a naši pracovníci Vás budou kontaktovat.

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.