Exotická dovolená | Siamtravel

Cestovní kancelář pro Exotiku a Evropu

Princess Flora 3*

Kategorie:***
Země:Řecko
Lokalita:Rhodos
Typ zájezdu:POBYTY U MOŘE
Typ dopravy:Letecky
Délka zájezdu:8 dnů
Nástup:PRAHA
Stravování:all inclusive, polopenze
Cena od:14 014
Poloha hotelu:klidná. Cca 3 km od hlavní ulice letoviska Kalithea. Obchody v těsné blízkosti hotelu. Letiště cca 25 km.
Vybavení hotelu:166 pokojů, lobby s recepcí, trezory (za poplatek), společenská místnost, TV koutek, 2 výtahy, restaurace (nekuřácký prostor), a-la-carte snack bar, bar, kiosek. V zahradě naleznete bazén se samostatným dětským bazénem, snack bar s částečně krytou terasou. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.
Vybavení pokoje:dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): s klimatizací (za poplatek cca 7 €/den, 1.7.-31.8., pro hosty s all inclusive zdarma), malou chladničkou, sat. TV, telefonem (za poplatek), vanou nebo sprchou, WC, balkonem nebo terasou. Joker pokoje (A2S/A3S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Studia (A2B/A3B/A4B): navíc kuchyňský kout s vybavením, jinak jako A2A.
Stravování v hotelu:polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. Při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje, káva a čaj od 10.00 do 12.30 h. a od 14.30 do 17.30 h. (v baru u bazénu) a od 17.30 do 22.30 h. (v hlavním baru). Sušenky a zmrzlina od 10.00 do 12.30 h. Studené a teplé snacky a zmrzlina od 14.30 do 17.30 h. Klimatizace pro AI hosty zdarma od 1.7. do 31.8. All inclusive končí v den odjezdu obědem, odpoledne možnost kávy/čaje a nealkoholických nápojů, alkoholické nápoje za poplatek.
Sport a fitness:zdarma: 2x týdně živá muzika/disco (červen-září). Za poplatek: biliár, tenis. Vodní sporty na pláži.
Pro děti:samostatný dětský bazén, dětské hřiště. Dětské postýlky a židličky.
Popis ubytování a programu zájezdu:Menší, příjemný hotel nacházející se v zahradě. Oblíbený u českých klientů. Možnost rezervace all inclusive. cca 400 m od oblázkovo-písečné pláže „Agia Marina“. WiFi v lobby za poplatek. služby delegáta: prostřednictvím connected service; místní kategorie: B; platba kartou: VISA, MasterCard. • 25% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.12.2016, 15% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 30.4.2017 • Joker pokoje A2A - 1 dítě (do 13,99 let) 100% sleva na ubytování a stravu. A2B – 1-2 děti (do 13,99 let) 1. dítě 100% sleva na ubytování, 2. dítě 50% sleva na ubytování a stravu. CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby delegáta pokud není v popisku uvedeno jinak, služby connected service u vybraných destinací (více na http://www.ckneckermann.cz/connected-service.html), kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.

TERMÍNY do tohoto hotelu

OdletPřílet Akce dnů
(nocí)
Cena StravaOdletové letiště
29.09 (So) 06.10.2018 (So) 8 (7) 16 394 Kč/os all inclusive PRAHA
29.09 (So) 06.10.2018 (So) 8 (7) 14 014 Kč/os polopenze PRAHA

Princess Flora (Řecko - Rhodos)Princess Flora (Řecko - Rhodos)Princess Flora (Řecko - Rhodos)Princess Flora (Řecko - Rhodos)Princess Flora (Řecko - Rhodos)Princess Flora (Řecko - Rhodos)


Last Minute nabídky

Dostávejte pravidelně informace o Last Minute (akčních) nabídkách v elektronické podobě newsletteru

 

Ostatní

Katalog on-line Stáhnout katalog Individuální poptávka

 

Fotogalerie

Fotogalerie

 

CK Siam Travel opět získala ocenění v prestižní soutěži TTG Travel Awards v kategorii nejlepších touroperátorů pro Asii AnChoice Asociace cestovních kanceláří Reviews of Hotels, Flights and Vacation Rentals - TripAdvisor

Chcete s vybráním Vaší dovolené pomoci? Vyplňte níže uvedený formulář a naši pracovníci Vás budou kontaktovat.

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.