Exotická dovolená | Siamtravel

Cestovní kancelář pro Exotiku a Evropu

Exotika pobytové - DOMINICA

  • Dominica
  • Dominica
  • Dominica

Potřebujete poradit?

Dominicu znám a rád Vám poradím.

Tomáš Janský
Product Manager Supervisor

255 700 872
siam@siamtravel.cz

Dominica

Karibský ostrov s divokou a nedotčenou přírodou s mnoha různými druhy živočichů, situovaný mezi ostrovy Martinik (60 km) a Guadeloupe (50 km). Rozloha je 40 x 12 km. Počet obyvatel 72 000, hlavní město Roseau. Nejvyšší hora Morne Diablatis, 1447 m n. m. Reliéf ostrova s mnoha strmými stěnami a úzkými rokli­nami chránil domorodé indiány před evropskými mořeplavci, proto zůstal jako poslední nekolonizovaný karibský ostrov až do roku 1763. Žijí zde 3000 karibských indiánů. Dodnes mají vlastní území v severovýchodní části ostrova. Husté džungle skrývají pozoruhodné vodopády a jejich mystické jevy, které připomínají vroucí jezero. Kromě malých pláží s pískem sopečného původu zde nalezneme i čisté moře plné podvodního života. Pobyt na Dominice doporučujeme v kombinaci s ostrovy Guadeloupe nebo Martinik (ceny a program zpracujeme na vyžádání).

Cabrits National Park

Nachází se jeden kilometr severně po pobřeží od města Portsmouth na malém poloostrově se dvěma výraznými kopci, West Cabrit a East Cabrit. V roce 1765 zde britská vojska postavila pevnost Fort Shirley.

Letoviska a okruhy

KOMBINOVANÝ ZÁJEZD S PLAVBOU LODÍ | PORTSMOUTH | BATALIE BEACH | ROSEAU | MARIGOT

 

zobrazit skrýt více informací

Reference našich klientů

VĚRA HALÁMKOVÁ + ZDENĚK PĚNČÍK – BRNO

Cestovní kancelář Siam Travel nás provází na našich dovolených už více než 10 let. Naší předností jsou individuální cesty, a proto je nutné mít dobrého, vnímavého a schopného partnera pro uskutečnění cest „pro dva“ do zatím málo navštěvovaných zemí světa. Zejména pak oceňujeme to, že nám zaměstnanci CK Siam Travel několikrát významně pomohli při řešení zapeklitých situací. Například: „Co budete dělat ve španělsky mluvící zemi, když v taxíku, který vás veze z letiště do 40km vzdáleného hotelu, zapomenete sako s českými doklady, klíčky od vozu, parkujícího v Praze a hovoříte pouze jednoduchou angličtinou?“

Můžeme se opravdu spolehnout, že jakýkoliv problém s vámi i na velkou vzdálenost kladně vyřeší.

Věra Halámková & Zdeněk Pěnčík - Brno

zobrazit celý text

zobrazit ostatní reference

Je nám líto, ale ve zvolené kombinaci se nenachází žádný zájezd (dovolená)

>> zpět na nabídku zájezdů <<

Last Minute nabídky

Dostávejte pravidelně informace o Last Minute (akčních) nabídkách v elektronické podobě newsletteru

 

Ostatní

Katalog on-line Stáhnout katalog Individuální poptávka

 

Fotogalerie

Fotogalerie

 

CK Siam Travel opět získala ocenění v prestižní soutěži TTG Travel Awards v kategorii nejlepších touroperátorů pro Asii AnChoice Asociace cestovních kanceláří Reviews of Hotels, Flights and Vacation Rentals - TripAdvisor

Chcete s vybráním Vaší dovolené pomoci? Vyplňte níže uvedený formulář a naši pracovníci Vás budou kontaktovat.

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.