Exotická dovolená | Siamtravel

Cestovní kancelář pro Exotiku a Evropu

OKRUH CHILE

Kategorie:
Země:Chile (Santiago de Chile),
Chile (Valparaiso),
Chile (Vina del Mar),
Chile (Maipo Valley),
Chile (Velikonoční ostrov)
Typ zájezdu:POZNÁVACÍ
Typ dopravy:Letecky
Délka zájezdu:10 dnů
Nástup:Praha,Vídeň
Stravování:dle popisu
Dítě od:82 710 Kč
Cena od:110 280
Poloha hotelu:

SANTIAGO DE CHILE | VALPARAISO | VINA DEL MAR | MAIPO VALLEY | VELIKONOČNÍ OSTROV

Služby v ceně zájezdu:
  • vstupy v ceně,
  • snídaně na okruhu.
Cena zahrnuje:
  • leteckou dopravu,
  • letištní taxy,
  • transfery,
  • ubytování v hotelech 3* ,
  • stravování dle programu,
  • služby průvodce.
Cena nezahrnuje:
  • pojištění léčebných výloh.
Popis ubytování a programu zájezdu:

1. den: odlet Praha i Vídeň.

2. den: přílet do Santiago de Chile, transfer do hotelu 4*, ubytování, prohlídka města s návštěvou hlavních památek Barrio Concha y Toro, Club Hipico, prohlídka prezidentského paláce La Moneda, náměstí Plaza de la Constitución a Plaza de Arnas, panoramatický výhled ze San Cristobal Hill a prohlídka moderní části města San Hattan, návrat do hotelu 4*.

3. den: (S) snídaně formou bufetu, celodenní výlet do oblasti Valparaiso (UNESCO) a Viňa del Mar (100 km/90 min), přístav a historické centrum města Valparaiso, zastávka v Emiliana Winery na prohlídku vinic a ochutnávku vína, transfer do hotelu 3*.

4. den: (S) snídaně formou bufetu, celodenní výlet do oblasti horských masivů And, zastávky na vyhlídkových místech s panoramatickými pohledy, dále zastávka v San Esteban Winery na prohlídku vinic a ochutnávku vína, návrat do Santiago de Chile do hotelu 4*.

5. den: (S) snídaně formou bufetu, celodenní výlet do oblasti Maipo Valley (60 km/50 min), během prohlídky oblasti zastávka v Concha y Toro na prohlídku vinic a ochutnávku vína, návrat do hotelu 4*.

6. den: (S) snídaně formou bufetu, transfer na letiště k odletu na Velikonoční ostrov (UNESCO), transfer do hotelu 3*, ubytování. Odpoledne výstup ke kráteru vulkánu Rano Kau s výhledem na jezero, pobřeží, vulkány a na hlavní město Hanga Roa, návštěva obřadní vesnice kultu ptačího muže Orongo, první setkání se sochami moai v Ahu Vinapu, prohlídka jeskyně Ana Kai Tanga s nástěnnými malbami, návrat do hotelu 3*.

7. den: (S) snídaně formou bufetu, celodenní výlet po ostrově za záhadnými sochami moai včetně koupání na nejkrásnější pláži Anakena, v jižní části ostrova návštěva Vaihu Ahu v Hanga Tee s osmi velkými moai v ruinách, kráter a lom Rano Raraku s nedokončenými sochami moai, Ahu Tongariki s 15 dokončenými moai, kde z největší části probíhal výzkum českého archeologa Pavla Pavla, v severní části ostrova návštěva Ahu Te Pito Kura s největšími sochami moai, návrat do hotelu.

8. den: (S) snídaně formou bufetu, výlet k Aku Akivi, terasy se 7 zachovalými sochami moai, soft trekking cca 500 m na vrchol nejmladšího a nejvyššího vyhaslého vulkánu Maunga Terevaka (506 m n. m.) s kráterovým jezerem a dokonalým rozhledem po celém ostrově, procházka eukalyptovým pralesem, návrat zpět do hotelu 3*.

9. den: (S) snídaně formou bufetu, transfer na letiště, odlet via Santiago de Chile, Praha i Vídeň.

10. den: přílet Praha i Vídeň.

Poznámka:

Změna programu vyhrazena, zájezd se uskuteční při minimálním počtu 10 osob.

TERMÍNY do tohoto hotelu

OdletPřílet Akce dnů
(nocí)
Cena StravaOdletové letiště
01.12 (So) 10.12.2018 (Po) 10 (7) 110 280 Kč/os dle popisu Praha,Vídeň
01.04 (Po) 10.04.2019 (St) 10 (7) 110 280 Kč/os dle popisu Praha,Vídeň

OKRUH CHILE (Chile (Santiago de Chile), Chile (Valparaiso), Chile (Vina del Mar), Chile (Maipo Valley), Chile (Velikonoční ostrov) - )OKRUH CHILE (Chile (Santiago de Chile), Chile (Valparaiso), Chile (Vina del Mar), Chile (Maipo Valley), Chile (Velikonoční ostrov) - )OKRUH CHILE (Chile (Santiago de Chile), Chile (Valparaiso), Chile (Vina del Mar), Chile (Maipo Valley), Chile (Velikonoční ostrov) - )


Last Minute nabídky

Dostávejte pravidelně informace o Last Minute (akčních) nabídkách v elektronické podobě newsletteru

 

Ostatní

Katalog on-line Stáhnout katalog Individuální poptávka

 

Fotogalerie

Fotogalerie

 

CK Siam Travel opět získala ocenění v prestižní soutěži TTG Travel Awards v kategorii nejlepších touroperátorů pro Asii AnChoice Asociace cestovních kanceláří Reviews of Hotels, Flights and Vacation Rentals - TripAdvisor

Chcete s vybráním Vaší dovolené pomoci? Vyplňte níže uvedený formulář a naši pracovníci Vás budou kontaktovat.

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.