Exotická dovolená | Siamtravel

Cestovní kancelář pro Exotiku a Evropu

RIO DE JANEIRO, VODOPÁDY IGUACU, SALVADOR

Kategorie:
Země:Brazílie (Copacabana),
Brazílie ( Iguacu ),
Brazílie (Sugar Loaf),
Brazílie (Corcovado),
Brazílie (Brazilská strana vodopádů)
Typ zájezdu:POZNÁVACÍ
Typ dopravy:Letecky
Délka zájezdu:9 dnů
Nástup:Praha,Vídeň
Stravování:dle popisu
Dítě od:45 435 Kč
Cena od:60 580
Poloha hotelu:

COPACABANA | SUGAR LOAF | CORCOVADO | VODOPÁDY IGUACU | SALVADOR DE BAHIA

Služby v ceně zájezdu:
 • vstupy v ceně,
 • snídaně na okruhu.
Cena zahrnuje:
 • leteckou dopravu,
 • letištní taxy,
 • transfery,
 • ubytování v hotelech 4* na 7 nocí,
 • stravování dle programu,
 • služby průvodce,
 • pojištění léčebných výloh.
Cena nezahrnuje:
 • připojištění od ERV Exotika Plus - 990 Kč/osoba
Popis ubytování a programu zájezdu:

1. den: odlet Praha i Vídeň.

2. den: přílet Rio de Janeiro, transfer do hotelu 4* v blízkosti pláže Copacabana, ubytování. Zbytek dne volno s možností relaxace na pláži či k prohlídce města.

3. den: (S, O) snídaně formou bufetu, celodenní výlet s obědem. Návštěva proslulé Sugarloaf – známé skály ve tvaru homole cukru tyčící se nad zátokou Botafogo, poté návštěva největší atrakce města, hory Corcovado se sochou Ježíše Krista, návrat do hotelu, volný zbytek dne.

4. den: (S) snídaně formou bufetu, volný den u moře.

5. den: (S) snídaně formou bufetu, transfer na letiště k odletu do Iguacu, po příletu transfer do hotelu 4* v centru města, ubytování, volný zbytek dne k prohlídce města či odpočinku.

6. den: (S) snídaně formou bufetu, následně odjezd ke světoznámým vodopádům Igua cu (UNESCO), prohlídka vodopádů z brazilské strany, fakultativně Macuco Safari Boat Tour – projížďka lodí k vodopádům, návrat do hotelu, volný zbytek dne.

7. den: (S) snídaně formou bufetu, dopoledne prohlídka vodopádu Iguacu z argentiské strany, odpoledne transfer na letiště k odletu Salvadoru de Bahia, transfer do hotelu 4*.

8. den: (S) snídaně formou bufetu, prohlídka Salvadoru de Bahia (UNESCO), koloniální barevné budovy a kostely historického centra Pelourinho, návrat do hotelu.

9. den: (S) snídaně formou bufetu, transfer na letiště k finálnímu odletu.

10. den: přílet Praha i Vídeň.

Poznámka:

RIO DE JANEIRO – světově proslulá metropole ležící mezi zálivem s rozmanitými ostrůvky a vysokými horskými masivy. Rio je známé plážemi Copacabana a Ipanema, 704 m vysokou horou Corcovado se sochou Ježíše Krista, Cukrovou homolí, městským pralesem Tijuca, stadiónem Maracaná, nočním životem a únorovým karnevalem nejlepších tanečníků samby.

IGUACU – vodopády Iguacu se nacházejí na hranici mezi Brazílií a Argentinou. Měří 3 km a jsou hluboké 80 m. Zajímavostí jsou procházky po můstkách s vyhlídkami mezi vodopády a plavby lodí pod vodopády. V roce 1986 byly zařazeny do seznamu UNESCO.

TERMÍNY do tohoto hotelu

OdletPřílet Akce dnů
(nocí)
Cena StravaOdletové letiště
04.10 (Čt) 12.10.2018 (Pá) 9 (7) 60 580 Kč/os dle popisu Praha,Vídeň
10.04 (St) 18.04.2019 (Čt) 9 (7) 60 580 Kč/os dle popisu Praha,Vídeň

RIO DE JANEIRO, VODOPÁDY IGUACU, SALVADOR (Brazílie (Copacabana), Brazílie ( Iguacu ), Brazílie (Sugar Loaf), Brazílie (Corcovado), Brazílie (Brazilská strana vodopádů) - )RIO DE JANEIRO, VODOPÁDY IGUACU, SALVADOR (Brazílie (Copacabana), Brazílie ( Iguacu ), Brazílie (Sugar Loaf), Brazílie (Corcovado), Brazílie (Brazilská strana vodopádů) - )RIO DE JANEIRO, VODOPÁDY IGUACU, SALVADOR (Brazílie (Copacabana), Brazílie ( Iguacu ), Brazílie (Sugar Loaf), Brazílie (Corcovado), Brazílie (Brazilská strana vodopádů) - )


Last Minute nabídky

Dostávejte pravidelně informace o Last Minute (akčních) nabídkách v elektronické podobě newsletteru

 

Ostatní

Katalog on-line Stáhnout katalog Individuální poptávka

 

Fotogalerie

Fotogalerie

 

CK Siam Travel opět získala ocenění v prestižní soutěži TTG Travel Awards v kategorii nejlepších touroperátorů pro Asii AnChoice Asociace cestovních kanceláří Reviews of Hotels, Flights and Vacation Rentals - TripAdvisor

Chcete s vybráním Vaší dovolené pomoci? Vyplňte níže uvedený formulář a naši pracovníci Vás budou kontaktovat.

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.