Letecké víkendy

Jedinečnou možností k úniku z každodenního shonu alespoň na pár dní se stávají stále oblíbenější letecké víkendy. Doporučíme vám místa, které stojí za to shlédnout, samotná prohlídka a program bude ale záviset zcela na Vašich přáních. Jsme přesvědčeni, že neopakovatelnou atmosféru jednotlivých měst nejlépe poznáte individuálně s tím, že vám nikdo nebude diktovat, zda máte právě odpočit vpravo či vlevo a jestli je nyní vhodná chvíle na kávu či nikoliv. Rádi bychom Vás upozornili na to, že u CK Siam Travel si pod pojmem letecký víkend není třeba představit pouze tradiční evropské metropole, ale vaši pozornost si rozhodně zaslouží i taková města, jako je Káhira, Bejrút či Istanbul. Neváhejte a uleťte s námi alespoň na chvilku každodennímu shonu...

Proč cestovat s CK Siam Travel

  • Jsme specialisté - od roku 1992 se specializujeme na přípravu zájezdů do exotických destinací.
  • Víme, co Vám nabízíme - destinace i hotely známe z pravidelných osobních návštěv.
  • Individuální přístup - ke každé poptávce přistupujeme individuálně a připravujeme ji dle Vašich přání a požadavků. Jsme připraveni Vám kdykoliv s výběrem dovolené poradit.
  • Profesionální péče – zaplacením zájezdu pro nás péče o naše klienty nekončí. Pečujeme o Vás od úvodního kontaktu, během zpracování nabídky, před odletem, během pobytu i po Vašem návratu z dovolené, kdy Vám s dovolením zavoláme, zda vše proběhlo dle Vašich představ.
  • Domluvte si s námi soukromou schůzku – jsme připraveni se s Vámi osobně setkat mimo prostory naší kanceláře a probrat veškeré Vaše představy a požadavky.
  • 0% soudních sporů – za dobu existence naší CK jsme neměli žádný soudní spor s klienty. 
  • Vaše spokojenost je pro nás vždy na prvním místě.
Více o nás