Hurghada - Egypt

Vyhlášené turistické letovisko se dvěma centry. V severněji položeném Al Daharu vládne typická egyptská atmosféra včetně tržiště, k pozoruhodnostem této části patří velká mešita a kostel sloužící koptským křesťanům, Sakkala v jižní části je novější turistické centrum s kavárnami, restauracemi, bary a diskotékami.

Orientační ceny služeb: Klasická Káhira 45 USD (celodenní okruh při příletu do Káhiry a 85 USD při příletu do Hurghady - pyramidy v Gíze, sfinga, Egyptské muzeum, ukázka výroby papyrů a parfémů) ?, plavba po Nilu 190 USD, Luxor 80 USD (celodenní výlet, prohlídka Údolí králů, Memnonových kolosů, chrámu královny Hatšepsovet, chrámu v Karnaku a chrámu v Luxoru včetně oběda), Gifun 30 USD (výlet lodí se šnorchlováním na ostrov včetně oběda), Safari v poušti 38 USD, loď s proskleným dnem 40 USD.

Last Minute nabídky

Dostávejte pravidelně informace o Last Minute (akčních) nabídkách v elektronické podobě newsletteru

 

Ostatní

Katalog 2018
on-line
Katalog special
on-line
Stáhnout katalog
 
Individuální poptávka
 

 

Fotogalerie

Fotogalerie

 

CK Siam Travel opět získala ocenění v prestižní soutěži TTG Travel Awards v kategorii nejlepších touroperátorů pro Asii AnChoice Asociace cestovních kanceláří Reviews of Hotels, Flights and Vacation Rentals - TripAdvisor

Chcete s vybráním Vaší dovolené pomoci? Vyplňte níže uvedený formulář a naši pracovníci Vás budou kontaktovat.

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.