Havana - Kuba

Koloniální hlavní město plné romantických uliček, historických památek, sympatických obyvatel, malebných restaurací a zákoutí s typickou kubánskou hudbou. K nejzajímavějším místům patří Capitolio Nacional, což je zdařilá kopie amerického originálu, náměstí Revoluce, nábřežní promenáda Malecón. Typické kubánské nápoje (Cuba libre, Mojito) si můžete vychutnat v restauraci La Bodequita del Medio, kterou proslavil Ernest Hemingway. Oblast kolem náměstí Plaza de la Catedral byla již v roce 1982 zapsána do dědictví památek UNESCO.


Orientační ceny služeb: Havana City Tour s obědem 70 EUR (koloniální budovy, historická část Havany s prohlídkou Plaza de la Catedral, Plaza de San Francisco a Plaza de Armes, oběd v místní restauraci, Capitolio Nacional je zdařilá kopie originálu amerického Kapitolu, centrum kubánské vládní moci - náměstí Revoluce, hřbitov Kryštofa Kolumba), pohoří a tabákové plantáže Viňales 85 EUR s obědem (provinční městečko Pinar del Rio, manufaktura na doutníky, nejznámější indiánské jeskyně na Kubě, zastávka u Los Jazmines), město Trinidad zapsané na seznamu UNESCO (nejstarší město na Kubě, prohlídka muzea Romantico s elegantním nábytkem, bývalé mocenské centrum dobyvatelů Plaza Mayor), Santa Clara a Cienfuegos s obědem 150 EUR, přírodní rezervace na ostrově Cayo Largo 130 EUR (projížďka po ostrově, katamaran, šnorchlování, návštěva Iguana Island, odpočinek na pláži Playa Sirena, oběd), Jungle tours 40 EUR, Katamaran tour 70 EUR, Jeep Safari 66 EUR.

 

Dovolená Havana

Více informací o zájezdu (dovolené) Kuba - Havana

Presidente ****
Kuba - Havana
Délka:9, 12 dnů Cena od:
40 613 Kč
Stravování:all inclusive
Doprava:letecky
Odjezd:Praha
 

Last Minute nabídky

Dostávejte pravidelně informace o Last Minute (akčních) nabídkách v elektronické podobě newsletteru

 

Ostatní

Katalog 2018
on-line
Katalog special
on-line
Stáhnout katalog
 
Individuální poptávka
 

 

Fotogalerie

Fotogalerie

 

Chcete s vybráním Vaší dovolené pomoci? Vyplňte níže uvedený formulář a naši pracovníci Vás budou kontaktovat.

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.