• Havajské ostrovy
  • Havajské ostrovy
  • Havajské ostrovy
  • Havajské ostrovy

Potřebujete poradit?

USA – Havajské ostrovy znám a rád Vám poradím.

Jiří Masnica
Senior product manager

255 700 870
siam@siamtravel.cz

Havajské Ostrovy

Ráj uprostřed Tichého oceánu tvořený souostrovím činných sopek. Stálé tropické podnebí po celý rok. Radost ze života a naprostá pohoda pod sluncem zalitými nekonečnými plážemi se promítá i do barevného ležérního oblečení a květinových věnců. Zasněžené vrcholky hor přecházejí do vodopádů a tropických pralesů, výjimkou nejsou liduprázdné tyrkysově zbarvené zátoky. Ideální místo pro surfaře, ale i pro šnorchlování a potápění. Vulkanický národní park UNESCO, za návštěvu stojí památník Pearl Harbor. Tradiční tanec Hula, týkové bubny a ukulele. Skvělá masáž Lomi Lomi. 10 mustsee islands dle Tripadvisor.

INFORMACE:

  • časový posun: zimní - 12 hodin / letní - 11 hodin
  • měna: americký dolar (USD)
  • letecká společnost: Delta Airlines
  • doba letu: 17 hodin
  • český delegát: od 10 osob
  • hotely se snídaní

LETOVISKA:

Oahu
Turistický ostrov s kvalitními hotely a vyhlášenou písečnou pláží Waikiki. Mezinárodní letiště Honolulu, proslulý přístav Pearl Harbor, centrum širokých sportovních aktivit od golfu až po potápění. Ideální na plážovou dovolenou s možností pestrého nočního života.

Hawaii
Největší z ostrovů, nachází se zde letiště Kona, činné sopky, až 4500m vysoké Manuna Kea - možnost výstupu, převážně pláže vulkanického původu, ideální trasy na trekking v horách.

Maui
Romantický ostrov s nádhernými přírodními parky Iao Valley a Haleakala, úžasné scénie, jezírka, bujná vegetace, vodopády, místní letiště Kauhului.

Kauai
Jeden z nejméně turisticky navštěvovaných ostrovů. Zhlédnout můžete kaňon Waimea, jedinečná příroda deštného pralesa v horách, opuštěné divoké pláže u města Princeville.

PODNEBÍ:

Podnebí je velmi příjemné s dlouhým slunečním svitem a větry, které snižují tropické teploty. Návětrné svahy hor dostávají enormní množství srážek a jsou porostlé hustými pralesy s četnými vydatnými vodopády.

JAZYK:

Úředním jazykem v zemi je angličtina a havajská kreolština.

MĚNA A VÝMĚNA PENĚZ:

Hlavní měnovou jednotkou je americký dolar (USD), rozdělené na 100 centů. Kreditní karty, stejně tak jako cestovní šeky jsou běžně akceptovány.

ELEKTŘINA:

V hotelech je užíván elektrický proud o napětí 110 V, pro naše spotřebiče nevhodný. Proto je dobré před cestou zakoupit adaptér s americky typizovanými zásuvkami.

VÍZUM A VSTUPNÍ FORMALITY:

Povolení ke vstupu do USA (nutné vybavit individuálně prostřednictvím elektronického formuláře ESTA, nebo na požádání vyřídí CK SIAM TRAVEL za 680 Kč/osoba) nutná kopie biometrického pasu.

Více informací zde.

Last Minute nabídky

Dostávejte pravidelně informace o Last Minute (akčních) nabídkách v elektronické podobě newsletteru

 

Ostatní

Katalog 2018
on-line
Katalog special
on-line
Stáhnout katalog
 
Individuální poptávka
 

 

Fotogalerie

Fotogalerie

 

CK Siam Travel opět získala ocenění v prestižní soutěži TTG Travel Awards v kategorii nejlepších touroperátorů pro Asii AnChoice Asociace cestovních kanceláří Reviews of Hotels, Flights and Vacation Rentals - TripAdvisor

Chcete s vybráním Vaší dovolené pomoci? Vyplňte níže uvedený formulář a naši pracovníci Vás budou kontaktovat.

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.