Havajské Ostrovy

Ráj uprostřed Tichého oceánu tvořený souostrovím činných sopek. Stálé tropické podnebí po celý rok. Radost ze života a naprostá pohoda pod sluncem zalitými nekonečnými plážemi se promítá i do barevného ležérního oblečení a květinových věnců. Zasněžené vrcholky hor přecházejí do vodopádů a tropických pralesů, výjimkou nejsou liduprázdné tyrkysově zbarvené zátoky. Ideální místo pro surfaře, ale i pro šnorchlování a potápění. Vulkanický národní park UNESCO, za návštěvu stojí památník Pearl Harbor. Tradiční tanec Hula, týkové bubny a ukulele. Skvělá masáž Lomi Lomi. 10 mustsee islands dle Tripadvisor.

INFORMACE:

LETOVISKA:

Oahu

Turistický ostrov s kvalitními hotely a vyhlášenou písečnou pláží Waikiki. Mezinárodní letiště Honolulu, proslulý přístav Pearl Harbor, centrum širokých sportovních aktivit od golfu až po potápění. Ideální na plážovou dovolenou s možností pestrého nočního života.

Hawaii

Největší z ostrovů, nachází se zde letiště Kona, činné sopky, až 4500m vysoké Manuna Kea - možnost výstupu, převážně pláže vulkanického původu, ideální trasy na trekking v horách.

Maui

Romantický ostrov s nádhernými přírodními parky Iao Valley a Haleakala, úžasné scénie, jezírka, bujná vegetace, vodopády, místní letiště Kauhului.

Kauai

Jeden z nejméně turisticky navštěvovaných ostrovů. Zhlédnout můžete kaňon Waimea, jedinečná příroda deštného pralesa v horách, opuštěné divoké pláže u města Princeville.

PODNEBÍ:

Podnebí je velmi příjemné s dlouhým slunečním svitem a větry, které snižují tropické teploty. Návětrné svahy hor dostávají enormní množství srážek a jsou porostlé hustými pralesy s četnými vydatnými vodopády.

JAZYK:

Úředním jazykem v zemi je angličtina a havajská kreolština.

MĚNA A VÝMĚNA PENĚZ:

Hlavní měnovou jednotkou je americký dolar (USD), rozdělené na 100 centů. Kreditní karty, stejně tak jako cestovní šeky jsou běžně akceptovány.

ELEKTŘINA:

V hotelech je užíván elektrický proud o napětí 110 V, pro naše spotřebiče nevhodný. Proto je dobré před cestou zakoupit adaptér s americky typizovanými zásuvkami.

VÍZUM A VSTUPNÍ FORMALITY:

Povolení ke vstupu do USA (nutné vybavit individuálně prostřednictvím elektronického formuláře ESTA, nebo na požádání vyřídí CK SIAM TRAVEL za 680 Kč/osoba) nutná kopie biometrického pasu.

Více informacízde.

Proč cestovat s CK Siam Travel

  • Jsme specialisté - od roku 1992 se specializujeme na přípravu zájezdů do exotických destinací.
  • Víme, co Vám nabízíme - destinace i hotely známe z pravidelných osobních návštěv.
  • Individuální přístup - ke každé poptávce přistupujeme individuálně a připravujeme ji dle Vašich přání a požadavků. Jsme připraveni Vám kdykoliv s výběrem dovolené poradit.
  • Profesionální péče – zaplacením zájezdu pro nás péče o naše klienty nekončí. Pečujeme o Vás od úvodního kontaktu, během zpracování nabídky, před odletem, během pobytu i po Vašem návratu z dovolené, kdy Vám s dovolením zavoláme, zda vše proběhlo dle Vašich představ.
  • Domluvte si s námi soukromou schůzku – jsme připraveni se s Vámi osobně setkat mimo prostory naší kanceláře a probrat veškeré Vaše představy a požadavky.
  • 0% soudních sporů – za dobu existence naší CK jsme neměli žádný soudní spor s klienty. 
  • Vaše spokojenost je pro nás vždy na prvním místě.
Více o nás