OKRUH VIETNAMEM

Vietnam - Vietnam

Kategorie:
Země: Vietnam
Lokalita: Vietnam
Typ zájezdu: poznávací
Typ dopravy: letecky
Délka zájezdu: 14 dnů
Nástup: Praha
Stravování: snídaně
Cena od: 62 708
Poloha:

SAIGON | CAI THIA | HUE | DANANG | HOI AN | HANOJ | HALONG BAY

Služby v ceně zájezdu:
 • vstupy v ceně,
 • český delegát,
 • snídaně na okruhu.
Cena zahrnuje:
 • leteckou dopravu,
 • letištní taxy,
 • transfery,
 • ubytování v hotelech 3*plus na 11 nocí,
 • stravování dle programu,
 • služby průvodce.
Cena nezahrnuje:
 • vízum,
 • pojištění léčebných výloh
Popis programu:

1. den: odlet Praha i Vídeň, přílet Bangkok, 80 min. přelet Saigon.

2. den: přílet Saigon, ubytování v hotelu 3*plus, individuální volno.

3. den: (S) snídaně formou bufetu, prohlídka válečných tunelů v Cu Chi, Saigon: návštěva Cholon – čínské čtvrti, katedrály Notre Dame, radnice, pagody Jade Emperor, paláce Sjednocení, budovy opery, Muzea indočínské války, Ben Thanh Market – centrálního saigonského trhu, Giac Lam Pagody – nejstarší pagody, návrat do hotelu.

4. den: (S) snídaně formou bufetu, transfer do Cai Thia 130 km/2,5 hod., oblast s bujnou tropickou vegetací a orchidejemi, kanály delty řeky Mekong, prohlídka vesnice a domu s ochutnávkou ovoce, po obědě 30minutová projížďka lodí po kanálu Cay Da, transfer do Can Tho – obchod.ní centrum Vietnamu 20 km/30 min., ubytování v hotelu 3*plus.

5. den: (S) brzy ráno transfer do Ninh Kieu Quay na plovoucí trhy s tropickým ovocem Cai Rang, po cestě zastávka na snídani, plavba labyrintem kanálů – život místních obyvatel na březích řeky, transfer zpět Saigon 150 km/3 hod., odlet Hue, transfer a ubytování v hotelu 3*plus.

6. den: (S) snídaně formou bufetu, prohlídka pagody Thein Mu, tropické zahrady, výlet lodí Minh Mang mauzoleum, odpoledne pagoda Tu Hieu a Tu Duc mauzoleum, návrat do hotelu.

7. den: (S) snídaně formou bufetu, prohlídka Imperial Citadel (UNESCO), transfer do Danang 80 km/1,5 hod. a Hoi An cestou Hai van Pass s krásnými panoramatickými pohledy, zastávka na písečné pláži Lang Co, prohlídka Cham muzeum v Danang, odpoledne Hoi An – historické a kulturní město, ubytováni v hotelu 3*plus.

8. den: (S) snídaně formou bufetu, prohlídka městečka Hoi An (UNESCO): čínská čtvrť, Juan Cong, Phung Hung, japonský zastřešený most z roku 1593, vesnička Tra Que známá pro pěstování koření a bylin, ukázka přípravy typického jídla Tam Huu, návrat do hotelu.

9. den: (S) snídaně formou bufetu, návštěva rybářské vesnice a plavba lodí mangrovníkovými porosty a podél palmových hájů, návrat do Hoi An, odpoledne individuální volno s možností koupání u moře.

10. den: (S) snídaně formou bufetu, dopoledne individuální volno, transfer na letiště, odlet Hanoj, ubytování hotel 3*plus.

11. den: (S) snídaně formou bufetu, celodenní prohlídka Hanoj, hlavního města Vietnamu: jezero Hoan Kiem Lake, Ho Či Minovo mauzoleum, One-Pillar pagoda, první univerzita ve Vietnamu – Temle of Literature, Old Quarter, večer Water Puppet Show, návrat do hotelu.

12. den: (S) snídaně formou bufetu, odjezd Halong Bay, která se dostala mezi nové divy světa 170 km/3,5 hod., čtyřhod.inová plavba kolem ostrovů Trong, Mai, Am, Chen a Cong Troi, po cestě zpět do Hanoje zastávka u pagody But Thap, ubytování v hotelu 3*plus.

13. den: (S) snídaně formou bufetu, volný den v Hanoji, v odpoledních hod.inách transfer na letiště, odlet Bangkok.

14. den: přílet Praha i Vídeň.

Poznámka:

Změna programu vyhrazena, zájezd se uskuteční při minimálním počtu 10 osob.

TERMÍNY do tohoto hotelu

Odlet Přílet Akce dnů
(nocí)
Cena Strava Odletové letiště
01.10. (Čt) 14.10.2020 (St) 14 (11) 62 708 /os snídaně Praha
01.02. (Po) 14.02.2021 (Ne) 14 (11) 62 708 /os snídaně Praha

/hotely/vi01/res/030_Obr_11.jpg/hotely/vi01/res/030_Obr_12.jpg/hotely/vi01/res/Vietnam.jpg

Last Minute nabídky

Dostávejte pravidelně informace o Last Minute (akčních) nabídkách v elektronické podobě newsletteru

 

Ostatní

Katalog 2018
on-line
Katalog special
on-line
Stáhnout katalog
 
Individuální poptávka
 

 

Fotogalerie

Fotogalerie

 

Chcete s vybráním Vaší dovolené pomoci? Vyplňte níže uvedený formulář a naši pracovníci Vás budou kontaktovat.

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.