VELKÝ OKRUH

- Thajsko (Bangkok-Bangkok), Thajsko (Ko Chang-Koh Chang), Thajsko (Thajsko-Ayuthaya), Thajsko (Thajsko-Doi Inthanon), Thajsko (Thajsko-Chiang Mai), Thajsko (Thajsko-Mekong)

Kategorie:
Země: Thajsko (Bangkok-Bangkok), Thajsko (Ko Chang-Koh Chang), Thajsko (Thajsko-Ayuthaya), Thajsko (Thajsko-Doi Inthanon), Thajsko (Thajsko-Chiang Mai), Thajsko (Thajsko-Mekong)
Lokalita:
Typ zájezdu: poznávací
Typ dopravy: letecky
Délka zájezdu: 14 dnů
Nástup: Praha
Stravování: snídaně
Cena od: 53 802
Poloha:

BANGKOK | AYUTHAYA | CHIANG MAI | CHIANG RAI | ZLATÝ TROJÚHELNÍK | MEKONG | DOI INTHANON | KO CHANG

Služby v ceně zájezdu:
  • český delegát,
  • vstupy v ceně,
  • snídaně na okruhu.
Cena zahrnuje:
  • leteckou dopravu,
  • letištní taxy,
  • transfery,
  • ubytování v hotelech 3-4* na 11 nocí,
  • stravování dle programu,
  • služby česky nebo anglicky mluvícího průvodce.
Cena nezahrnuje:
  • pojištění léčebných výloh.
Popis programu:

1. den: odlet Praha i Vídeň.

2. den: přílet Bangkok, transfer 60 min. klimatizovaným autobusem do hotelu 4*, ubytování. Večer doporučujeme návštěvu noční čtvrti Pat Phong (20 min. od hotelu).

3. den: (S) snídaně formou bufetu, možnost celodenního fakultativního výletu po Bangkoku s českým delegátem (cena cca 55 USD): unikátní buddhistické památky v Královském paláci a Chrámu smaragdového Buddhy, v Chrámu ležícího Buddhy Vat Po, návštěva největší sochy ležícího Buddhy na světě, Vat Traimit v Čínské čtvrti, nejtěžší zlatá socha Buddhy. Plavba na Chao Phraya River přiblíží život na řece, klasické dopravní tepně města, nabídne pohled na Vat Arun, skvostný chrám na břehu. Návštěva manufaktury na výrobu zlatých šperků z rubínů, safírů a diamantů. Večer volný program.

4. den: (S) snídaně formou bufetu, návštěva Ayuthaya 80 km/2 h, magické starobylé město z roku 1351, v roce 1767 částečně rozbořené barmskými vojsky, již tehdy miliónová metropole 80 km od Bangkoku. Návštěva nejvýznamnějších chrámů Ayuthaya, večer návrat Bangkok, ubytování v hotelu 4*.

5. den: (S) snídaně formou bufetu, brzy ráno odjezd na prohlídku největšího plovoucího trhu Damnoen Saduak (60 km/1,5 h), projížďka lodí po kanálech. Přejezd na legendární most přes řeku Kwai, ubytování ve stylových bungalovech na plovoucích vorech na řece Kwai v Národním parku Sayok, prohlídka přírodních scenérií při západu slunce.

6. den: (S) snídaně formou bufetu na vorech na řece, jízda vlakem s výhledy na řeku a okolní džungli, krátká návštěva muzea obětí války. Večer návrat Bangkok do hotelu 4*.

7. den: (S) snídaně formou bufetu, přelet 70 min. do metropole severního Thajska – Chiang Mai. Ubytování v Chiang Mai v hotelu 3* přímo v centru města, návštěva nejzajímavějších chrámů Vat Phra Sing (1345), Vat Chedi Luang, Vat Chiang Man. Doi Suthep – hora tyčící se ve výšce 1056 m ve vzdálenosti 15 km/30 min. západně od Chiang Mai. Na vrcholu impozantní zlacený chrám Vat Phrathat ze 14. století. Večer známý Night Bazaar, kde jsou skvělé možnosti nákupů a centrum nočního života.

8. den: (S) snídaně formou bufetu, cesta klimatizovaným autobusem do oblasti zlatého trojúhelníku, kde řeka Mekong vytváří přírodní hranici mezi Thajskem, Laosem a Barmou. Plavba po řece Mekong. Večer návrat do hotelu v Chiang Mai.

9. den: (S) snídaně formou bufetu, odjezd klimatizovaným autobusem na nejvyšší horu Doi Inthanon, 2595 m, a návštěva vodopádů Mae Klang. Návštěva horského kmene Karenů a jejich domorodé vesnice, návrat do hotelu v Chiang Mai, přelet Bangkok, ubytování v hotelu 4*.

10.–12. den: (S) snídaně formou bufetu, transfer Ko Chang 320 km/5 h, ubytování v resortu 3*, volný program.

13. den: (S) snídaně, transfer na letiště Bangkok, odlet Praha i Vídeň.

14. den: přílet Praha i Vídeň.

Poznámka:

Změna programu vyhrazena, zájezd s česky mluvícím průvodcem se uskuteční při minimálním počtu 8 osob. Při nižším počtu anglicky mluvící průvodce.

TERMÍNY do tohoto hotelu

Odlet Přílet Akce dnů
(nocí)
Cena Strava Odletové letiště
11.11. (St) 24.11.2020 (Út) 14 (11) 53 802 /os snídaně Praha
10.03. (St) 23.03.2021 (Út) 14 (11) 53 802 /os snídaně Praha

/hotely/th02/res/005_Obr_11.jpg/hotely/th02/res/005_Obr_12.jpg/hotely/th02/res/005_Obr_13.jpg/hotely/th02/res/005_Obr_14.jpg/hotely/th02/res/Thajsko.jpg

Last Minute nabídky

Dostávejte pravidelně informace o Last Minute (akčních) nabídkách v elektronické podobě newsletteru

 

Ostatní

Katalog 2018
on-line
Katalog special
on-line
Stáhnout katalog
 
Individuální poptávka
 

 

Fotogalerie

Fotogalerie

 

Chcete s vybráním Vaší dovolené pomoci? Vyplňte níže uvedený formulář a naši pracovníci Vás budou kontaktovat.

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.