OKRUH STŘEDNÍM THAJSKEM

- Thajsko (Bangkok-Bangkok), Thajsko (Ko Chang-Koh Chang), Thajsko (Thajsko-Ayuthaya), Thajsko (Thajsko-Damnoen Saduak), Thajsko (Thajsko-Řeka Kwai)

Kategorie:
Země: Thajsko (Bangkok-Bangkok), Thajsko (Ko Chang-Koh Chang), Thajsko (Thajsko-Ayuthaya), Thajsko (Thajsko-Damnoen Saduak), Thajsko (Thajsko-Řeka Kwai)
Lokalita:
Typ zájezdu: poznávací
Typ dopravy: letecky
Délka zájezdu: 14 dnů
Nástup: Praha
Stravování: snídaně
Cena od: 41 968
Poloha:

BANGKOK | AYUTHAYA | DAMNOEN SADUAK | ŘEKA KWAI | KO CHANG

Služby v ceně zájezdu:
  • český delegát
  • vstupenky
  • snídaně na okruhu
Cena zahrnuje:
  • leteckou dopravu,
  • letištní taxy,
  • transfery,
  • ubytování v hotelech 3-4* na 11 nocí,
  • stravování dle programu,
  • služby česky nebo anglicky mluvícího průvodce
Cena nezahrnuje:
  • pojištění léčebných výloh
Popis programu:

1. den: odlet Praha i Vídeň.

2. den: přílet Bangkok, transfer 60 min. klimatizovaným autobusemdo hotelu 4*, ubytování. Večer doporučujeme návštěvu noční čtvrti PatPhong (20 min. od hotelu).

3. den:(S) snídaně formou bufetu, možnost celodenního fakultativníhovýletu po Bangkoku s českým delegátem (cena cca 120 USD): unikátníbuddhistické památky v Královském paláci a Chrámu smaragdovéhoBuddhy, v Chrámu ležícího Buddhy Vat Po, návštěva největší sochy ležícíhoBuddhy na světě, Vat Traimit v Čínské čtvrti, nejtěžší zlatá sochaBuddhy. Plavba na Chao Phraya River přiblíží život na řece, klasickédopravní tepně města, nabídne pohled na Vat Arun, skvostný chrám nabřehu. Návštěva manufaktury na výrobu zlatých šperků z rubínů, safírůa diamantů. Večer volný program.

4. den: (S) snídaně formou bufetu, návštěva Ayuthaya 80 km/2 h, magickéstarobylé město z roku 1351, v roce 1767 částečně rozbořenébarmskými vojsky, již tehdy miliónová metropole ležící 80 km od Bangkoku.Návštěva nejvýznamnějších chrámů Ayuthaya, večer návrat Bangkok,ubytování v hotelu 4*.

5. den:(S) snídaně formou bufetu, brzy ráno odjezd na prohlídku největšíhoplovoucího trhu Damnoen Saduak 60 km/1,5 h, projížďka lodípo kanálech. Přejezd na legendární most přes řeku Kwai, ubytování vestylových bungalovech na plovoucích vorech na řece Kwai v Národnímparku Sayok, prohlídka přírodních scenérií při západu slunce.

6. den: (S) snídaně formou bufetu na vorech na řece, jízda vlakem s výhledy na řeku a okolní džungli, krátká návštěva muzea obětí války. Večer návrat Bangkok do hotelu 4*.

7. den: (S) snídaně, transfer klimatizovaným minibusem a lodí na Ko Chang 320 km/5 h, ubytování v resortu 3*.

8.-12. den: (S) snídaně, volný program u moře na Ko Chang s možností fakultativních výletů.

13. den: (S) snídaně, transfer na letiště Bangkok, odlet Praha i Vídeň.

14. den: přílet Praha i Vídeň.

Poznámka:

Změna programu vyhrazena, zájezd s česky mluvícím průvodcem se uskuteční při  minimálním počtu 8 osob. Při nižším počtu anglicky mluvící průvodce.

TERMÍNY do tohoto hotelu

Odlet Přílet Akce dnů
(nocí)
Cena Strava Odletové letiště
14.10. (St) 27.10.2020 (Út) 14 (11) 41 968 /os snídaně Praha
20.01. (St) 02.02.2021 (Út) 14 (11) 42 212 /os snídaně Praha

/hotely/th01/res/Katalog-Siam-Travel_300-dpi_Stranka_004_Obraz_0011.jpg/hotely/th01/res/Katalog-Siam-Travel_300-dpi_Stranka_004_Obraz_0012.jpg/hotely/th01/res/Mapa-OKRUH-STREDNIM-THAJSKEM.jpg

Last Minute nabídky

Dostávejte pravidelně informace o Last Minute (akčních) nabídkách v elektronické podobě newsletteru

 

Ostatní

Katalog 2018
on-line
Katalog special
on-line
Stáhnout katalog
 
Individuální poptávka
 

 

Fotogalerie

Fotogalerie

 

Chcete s vybráním Vaší dovolené pomoci? Vyplňte níže uvedený formulář a naši pracovníci Vás budou kontaktovat.

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.