VÁRANASÍ A POSVÁTNÁ ŘEKA GANGA

- Indie (Ganga-Ganga), Indie (Gwalior-Gwalior), Indie (Khajuraho-Khajuraho), Indie (Orcha-Orcha), Indie (Váranasí-Váranasí)

Kategorie:
Země: Indie (Ganga-Ganga), Indie (Gwalior-Gwalior), Indie (Khajuraho-Khajuraho), Indie (Orcha-Orcha), Indie (Váranasí-Váranasí)
Lokalita:
Typ zájezdu: poznávací
Typ dopravy: letecky
Délka zájezdu: 9 dnů
Nástup: Praha
Stravování: snídaně
Cena od: 40 254
Poloha:

VÁRANASÍ | GANGA | KHAJURAHO | ORCHA | GWALIOR

Služby v ceně zájezdu:
  • vstupy v ceně,
  • snídaně na okruhu.
Cena zahrnuje:
  • leteckou dopravu,
  • letištní taxy,
  • transfery,
  • ubytování v hotelech 4* na 6 nocí,
  • stravování dle programu,
  • služby průvodce.
Cena nezahrnuje:
  • vízum,
  • pojištění léčebných výloh.
Popis programu:

1. den: odlet Praha i Vídeň.

2. den: v ranních hodinách přílet Dillí, domestic terminal v rámci jedné budovy, odlet do Váranasí, přílet Váranasí, transfer do hotelu 4*, odpoledne výlet Sarnath (10 km) – jedno ze čtyř nejvýznamnějších buddhistických poutních míst, kde podle pověsti Buddha poprvé vyložil (528 př. n. l.) nauku pěti mnichům, archeologické muzeum s nejslavnějším exponátem Ašókovým sloupem (232 př. n. l.), návrat do hotelu, večer při západu slunce slavnost Arti na břehu Gangy, návrat do hotelu.

3. den: (S) brzy ráno plavba lodí po Ganze s prohlídkou ghátů (spalovacích a očistných rituálů) při východu slunce, návrat do hotelu, snídaně formou bufetu, prohlídka Váranasí: Zlatý chrám (1490 př.n. l.), Nepálský chrám, univerzita Benaras Hindu, chrám Durga (Opičí chrám, 1738), výstup na panoramatický výhled s pohledem na gháty podél Gangy v délce 6 km, návštěva vyhlášené manufaktury na výrobu brokátů, návrat do hotelu.

4. den: (S) snídaně formou bufetu, dopoledne transfer na nádraží, odjezd klimatizovaným lehátkovým vlakem 280 km/6 hod. (2. třída), příjezd Satna, transfer do Khajuraho (UNESCO), ubytování v hotelu 4*.

5. den: (S) snídaně formou bufetu, půldenní prohlídka chrámů Khajuraho (UNESCO) – 22 hinduistických a džinistických chrámů postavených v 10.-12. století a proslavených množstvím soch s erotickými motivy, odpoledne výlet otevřenými terénními džípy (40 min) do přírodní rezervace ke kaskádovitým vodopádům Pandav, návštěva místní vesnice a farmy, návrat do hotelu.

6. den: (S) snídaně formou bufetu, transfer z Khajuraho do Orcha 180 km/4 hod., ubytování v hotelu 4*, který je kopií paláce dynastie místních mahárádžů, prohlídka chrámu Ram Raja ze 16. století a Lakshmi Narayan – moderní chrám z roku 1938, před západem slunce Cenotaphs (prázdné hrobky), návrat do hotelu.

7. den: (S) snídaně formou bufetu, ranní puja (bohoslužba v 9:00 hod. v chrámu Ram Raja), transfer z Orcha do Gwalior 120 km/3 hod., ubytování v hotelu 4*, návštěva Gwaliorské pevnosti (1486) a prohlídka paláce Jai Vilas (1809).

8. den: (S) snídaně formou bufetu, volný program v hotelu nebo možnost nákupů na místním tržišti. Fakultativně (cca 10 USD) dvouhodinový výlet místními rikšami do centra města, které vyniká atraktivní architekturou různých stylů. Odpoledne transfer na vlakové nádraží k odjezdu do Dillí (5-6 hodin), následný transfer na letiště.

9. den: via Istanbul přílet Praha i Vídeň.

Poznámka:

večeře individuální formou v hotelech (20 USD), nebo v blízkém okolí (5-10 USD).

Změna programu vyhrazena, zájezd se uskuteční při minimálním počtu 10 osob.

TERMÍNY do tohoto hotelu

Odlet Přílet Akce dnů
(nocí)
Cena Strava Odletové letiště
26.10. (Po) 03.11.2020 (Út) 9 (6) 40 254 /os snídaně Praha
26.03. (Pá) 03.04.2021 (So) 9 (6) 40 254 /os snídaně Praha

/hotely/in02/res/051_Obr_14.jpg/hotely/in02/res/051_Obr_15.jpg/hotely/in02/res/051_Obr_16.jpg/hotely/in02/res/051_Obr_17.jpg/hotely/in02/res/Indie_Varanasi.jpg

Last Minute nabídky

Dostávejte pravidelně informace o Last Minute (akčních) nabídkách v elektronické podobě newsletteru

 

Ostatní

Katalog 2018
on-line
Katalog special
on-line
Stáhnout katalog
 
Individuální poptávka
 

 

Fotogalerie

Fotogalerie

 

Chcete s vybráním Vaší dovolené pomoci? Vyplňte níže uvedený formulář a naši pracovníci Vás budou kontaktovat.

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.