BRAZÍLIE - MALÝ OKRUH

- Brazílie (Brazílie-Brazilská strana vodopádů), Brazílie (Brazílie-Corcovado), Brazílie (Brazílie-Sugar Loaf), Brazílie (Iguacu - Iguacu ), Brazílie (Rio de Janeiro-Copacabana)

Kategorie:
Země: Brazílie (Brazílie-Brazilská strana vodopádů), Brazílie (Brazílie-Corcovado), Brazílie (Brazílie-Sugar Loaf), Brazílie (Iguacu - Iguacu ), Brazílie (Rio de Janeiro-Copacabana)
Lokalita:
Typ zájezdu: poznávací
Typ dopravy: letecky
Délka zájezdu: 9 dnů
Nástup: Praha
Stravování: snídaně
Cena od: 60 702
Poloha:

COPACABANA | SUGAR LOAF | CORCOVADO | VODOPÁDY IGUACU | SALVADOR DE BAHIA

Služby v ceně zájezdu:
  • vstupy v ceně,
  • snídaně na okruhu.
Cena zahrnuje:
  • leteckou dopravu,
  • letištní taxy,
  • transfery,
  • ubytování v hotelech 4* na 7 nocí,
  • stravování dle programu,
  • služby česky mluvícího průvodce,
  • pojištění léčebných výloh.
Cena nezahrnuje:
  • připojištění od ERV Exotika Plus - 990 Kč/osoba
Popis programu:

1. den: odlet Praha i Vídeň.

2. den: přílet Rio de Janeiro, transfer do hotelu 4* v blízkosti pláže Copacabana, ubytování. Zbytek dne volno s možností relaxace na pláži či k prohlídce města.

3. den: (S, O) snídaně formou bufetu, půldenní výlet na proslulé Sugarloaf – známé skály ve tvaru homole cukru tyčící se nad zátokou Botafogo, návrat do hotelu, volný zbytek dne u moře.

4. den: (S) snídaně formou bufetu, půldenní výlet na největší atrakci města – horu Corcovado se sochou Ježíše Krista, návrat do hotelu, volný zbytek dne u moře.

5. den: (S) snídaně formou bufetu, transfer na letiště k odletu do Iguacu, po příletu transfer do hotelu 4* v centru města, zbytek dne volno.

6. den: (S) snídaně formou bufetu, celodenní prohlídka světoznámých vodopádů (UNESCO) z brazilské a argentinské strany, fakultativně Macuco Safari Boat Tour – projížďka lodí k vodopádům, návrat do hotelu.

7. den: (S) snídaně formou bufetu, transfer na letiště k odletu via Rio de Janeiro do Salvadoru de Bahia, transfer do hotelu 4*.

8. den: (S) snídaně formou bufetu, prohlídka Salvadoru de Bahia (UNESCO), koloniální barevné budovy a kostely historického centra Pelourinho, návrat do hotelu.

9. den: (S) snídaně formou bufetu, transfer na letiště k finálnímu odletu.

10. den: přílet Praha i Vídeň.

Poznámka:

RIO DE JANEIRO – světově proslulá metropole ležící mezi zálivem s rozmanitými ostrůvky a vysokými horskými masivy. Rio je známé plážemi Copacabana a Ipanema, 704 m vysokou horou Corcovado se sochou Ježíše Krista, Cukrovou homolí, městským pralesem Tijuca, stadiónem Maracaná, nočním životem a únorovým karnevalem nejlepších tanečníků samby.

IGUACU – vodopády Iguacu se nacházejí na hranici mezi Brazílií a Argentinou. Měří 3 km a jsou hluboké 80 m. Zajímavostí jsou procházky po můstkách s vyhlídkami mezi vodopády a plavby lodí pod vodopády. V roce 1986 byly zařazeny do seznamu UNESCO.

TERMÍNY do tohoto hotelu

Odlet Přílet Akce dnů
(nocí)
Cena Strava Odletové letiště
05.10. (Po) 13.10.2020 (Út) 9 (7) 60 702 /os snídaně Praha
11.04. (Ne) 19.04.2021 (Po) 9 (7) 60 702 /os snídaně Praha

/hotely/br01/res/rio-de-janeiro-.jpg/hotely/br01/res/rio-de-janeiro-0.jpg/hotely/br01/res/rio-de-janeiro-3549798_.jpg/hotely/br01/res/iguazu-.jpg/hotely/br01/res/parrot-.jpg/hotely/br01/res/el-salvador-.jpg/hotely/br01/res/palms-.jpg

Last Minute nabídky

Dostávejte pravidelně informace o Last Minute (akčních) nabídkách v elektronické podobě newsletteru

 

Ostatní

Katalog 2018
on-line
Katalog special
on-line
Stáhnout katalog
 
Individuální poptávka
 

 

Fotogalerie

Fotogalerie

 

Chcete s vybráním Vaší dovolené pomoci? Vyplňte níže uvedený formulář a naši pracovníci Vás budou kontaktovat.

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.