NAPŘÍČ AUSTRÁLIÍ

- Austrálie (Austrálie-Alice Springs), Austrálie (Austrálie-Ayers Rock), Austrálie (Austrálie-Darwin), Austrálie (Brisbane-Brisbane), Austrálie (Cairns-Cairns), Austrálie (Queensland-Fraser Island ), Austrálie (Sydney-Sydney)

Kategorie:
Země: Austrálie (Austrálie-Alice Springs), Austrálie (Austrálie-Ayers Rock), Austrálie (Austrálie-Darwin), Austrálie (Brisbane-Brisbane), Austrálie (Cairns-Cairns), Austrálie (Queensland-Fraser Island ), Austrálie (Sydney-Sydney)
Lokalita:
Typ zájezdu: poznávací
Typ dopravy: letecky
Délka zájezdu: 21 dnů
Nástup: Praha
Stravování: snídaně
Cena od: 116 467
Poloha:

SYDNEY | AYERS ROCK | ALICE SPRINGS | DARWIN | CAIRNS | BRISBANE | FRASER ISLAND

Služby v ceně zájezdu:
  • český delegát,
  • vstupy v ceně.
Cena zahrnuje:
  • leteckou dopravu,
  • letištní taxy,
  • transfery,
  • ubytování v hotelech 3* na 17 nocí,
  • služby česky mluvícího průvodce.
Cena nezahrnuje:
  • stravování,
  • vízum,
  • pojištění léčebných výloh.
Popis programu:

1. den: odlet Praha i Vídeň s mezipřistáním Singapur nebo Bangkok.

2. den: let do Sydney.

3. den: přílet Sydney, transfer do 3* hotelu, prohlídka Sydney, Darling Harbour, plavba pod Harbour Bridge, kolem opery Circular Quay, prohlídka botanické zahrady s hejny papoušků a kaloňů, návrat do hotelu.

4. den: (S) snídaně individuální, celodenní výlet do Blue Mountains 110 km/2 hod., nejstrmější železnice světa do údolí Jamison, vodopády Wentworth, zastávka na vyhlídce na skalní útvar „Tři sestry“, krátká procházka eukalyptovým lesem, návrat zpět do hotelu v Sydney.

5. den: (S) snídaně individuální, návštěva pláže Bondi na východním pobřeží a útesů Watsons Bay, návrat do hotelu.

6. den: (S) snídaně individuální, transfer na letiště, odlet Ayers Rock v centrální části Austrálie, po příletu transfer do 3* hotelu, návštěva kulturního centra Aboriginců, večerní procházka se západem slunce u Uluru, návrat do hotelu.

7. den: (S) snídaně individuální, pozorování východu slunce nad Uluru, procházka soutěskami Kata Tjuta (3-4 hod.), odpoledne transfer do Kings Canyon, pozorování hvězd, nocleh na farmě uprostřed pouště.

8. den: (S) snídaně individuální, trekking nad Kings Canyon s úžasnými scenériemi a přírodními krásami, transfer do Alice Springs (450 km/5,5 hod.) do hotelu 3*.

9. den: (S) snídaně individuální, transfer na letiště a odlet Darwin, transfer do Top End a tropického NP Litchfi eld, procházka uprostřed exotické fauny a fl óry s vodopády a soutěskami, transfer do 3* hotelu v Kakadu.

10. den: (S) snídaně individuální, přejezd do NP Kakadu s hojným výskytem exotického ptactva, historická vesnička Pine Creek, procházka srdcem Kakadu, oblastí Yellow Water, návrat do hotelu.

11. den: (S) snídaně individuální, plavba lodí po řece Yellow Water za prohlídkou vodopádů a pozorováním papoušků a krokodýlů, transfer do Jabiru, procházka na skalní malby Aboriginců, výhled na tropické mokřady, návrat do hotelu.

12. den: (S) snídaně individuální, prohlídka centra Bowali s nejstaršími skalními malbami v Nourlangie, oblast Marry River, odpoledne návrat do Darwinu, ubytování v hotelu 3*

13. den: (S) snídaně individuální, transfer na letiště a odlet Cairns. Výlet do nitra deštného pralesa v oblasti Kuranda 40 km/90 min. a prohlídka nejstaršího deštného pralesa na světě Daintree, nocleh v 3* hotelu.

14. den: (S) snídaně individuální, plavba lodí mangrovníkovými porosty po řece v Daintree, mys Tribulation, kokosové háje, pralesní potůčky plné želv a liduprázdné pláže, návrat do hotelu.

15. den: (S) snídaně individuální, transfer přes jezero Lakeland na sopečnou náhorní plošinu Atherton, pozorování stáda červených klokanů, návštěva jeskyně s obřími krystaly a procházka kolem katedrálových stromů Fig, návrat do hotelu.

16. den: (S) snídaně individuální, celodenní výlet za poznáním Velkého bariérového útesu s možností potápění nebo šnorchlování, návrat do hotelu v Cairns.

17. den: (S) snídaně individuální, transfer na letiště a přelet do Brisbane, krátká prohlídka města, transfer terénními vozy na Fraser Island do komfortních apartmánů 3*.

18.–19. den: (S) snídaně individuální, terénní safari po ostrově Fraser se zastávkami na jezeře McKenzie, Rainbow Gorge a Wabby, prozkoumávání pralesa či vraku lodi Maheno.

20. den: (S) snídaně individuální, pozorování delfínů v zátoce ostrova Fraser, návrat přes surfařskou Mekku Noosa do Brisbane, večer transfer na letiště k odletu Praha i Vídeň.

21. den: přílet Praha i Vídeň.

Poznámka:

Změna programu vyhrazena, zájezd se uskuteční při minimálním počtu 10 osob.

 

TERMÍNY do tohoto hotelu

Odlet Přílet Akce dnů
(nocí)
Cena Strava Odletové letiště
18.11. (St) 08.12.2020 (Út) 21 (18) 116 467 /os snídaně Praha
18.02. (Čt) 10.03.2021 (St) 21 (18) 116 467 /os snídaně Praha
18.11. (Čt) 08.12.2021 (St) 21 (18) 116 467 /os snídaně Praha
18.02. (Pá) 10.03.2022 (Čt) 21 (18) 116 467 /os snídaně Praha

/hotely/au01_98/res/172_Obr_13.jpg/hotely/au01_98/res/172_Obr_14.jpg/hotely/au01_98/res/Australie.jpg

Last Minute nabídky

Dostávejte pravidelně informace o Last Minute (akčních) nabídkách v elektronické podobě newsletteru

 

Ostatní

Katalog 2018
on-line
Katalog special
on-line
Stáhnout katalog
 
Individuální poptávka
 

 

Fotogalerie

Fotogalerie

 

Chcete s vybráním Vaší dovolené pomoci? Vyplňte níže uvedený formulář a naši pracovníci Vás budou kontaktovat.

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.