• Dominica
  • Dominica
  • Dominica

Potřebujete poradit?

Dominicu znám a rád Vám poradím.

Tomáš Janský
Product Manager Supervisor

255 700 872
siam@siamtravel.cz

Dominica

Karibský ostrov s divokou a nedotčenou přírodou s mnoha různými druhy živočichů, situovaný mezi ostrovy Martinik (60 km) a Guadeloupe (50 km). Rozloha je 40 x 12 km. Počet obyvatel 72 000, hlavní město Roseau. Nejvyšší hora Morne Diablatis, 1447 m n. m. Reliéf ostrova s mnoha strmými stěnami a úzkými rokli­nami chránil domorodé indiány před evropskými mořeplavci, proto zůstal jako poslední nekolonizovaný karibský ostrov až do roku 1763. Žijí zde 3000 karibských indiánů. Dodnes mají vlastní území v severovýchodní části ostrova. Husté džungle skrývají pozoruhodné vodopády a jejich mystické jevy, které připomínají vroucí jezero. Kromě malých pláží s pískem sopečného původu zde nalezneme i čisté moře plné podvodního života. Pobyt na Dominice doporučujeme v kombinaci s ostrovy Guadeloupe nebo Martinik (ceny a program zpracujeme na vyžádání).

Cabrits National Park

Nachází se jeden kilometr severně po pobřeží od města Portsmouth na malém poloostrově se dvěma výraznými kopci, West Cabrit a East Cabrit. V roce 1765 zde britská vojska postavila pevnost Fort Shirley.

Letoviska a okruhy

KOMBINOVANÝ ZÁJEZD S PLAVBOU LODÍ | PORTSMOUTH | BATALIE BEACH | ROSEAU | MARIGOT

Last Minute nabídky

Dostávejte pravidelně informace o Last Minute (akčních) nabídkách v elektronické podobě newsletteru

 

Ostatní

Katalog 2018
on-line
Katalog special
on-line
Stáhnout katalog
 
Individuální poptávka
 

 

Fotogalerie

Fotogalerie

 

CK Siam Travel opět získala ocenění v prestižní soutěži TTG Travel Awards v kategorii nejlepších touroperátorů pro Asii AnChoice Asociace cestovních kanceláří Reviews of Hotels, Flights and Vacation Rentals - TripAdvisor

Chcete s vybráním Vaší dovolené pomoci? Vyplňte níže uvedený formulář a naši pracovníci Vás budou kontaktovat.

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.