Dominica

Karibský ostrov s divokou a nedotčenou přírodou s mnoha různými druhy živočichů, situovaný mezi ostrovy Martinik (60 km) a Guadeloupe (50 km). Rozloha je 40 x 12 km. Počet obyvatel 72 000, hlavní město Roseau. Nejvyšší hora Morne Diablatis, 1447 m n. m. Reliéf ostrova s mnoha strmými stěnami a úzkými rokli­nami chránil domorodé indiány před evropskými mořeplavci, proto zůstal jako poslední nekolonizovaný karibský ostrov až do roku 1763. Žijí zde 3000 karibských indiánů. Dodnes mají vlastní území v severovýchodní části ostrova. Husté džungle skrývají pozoruhodné vodopády a jejich mystické jevy, které připomínají vroucí jezero. Kromě malých pláží s pískem sopečného původu zde nalezneme i čisté moře plné podvodního života. Pobyt na Dominice doporučujeme v kombinaci s ostrovy Guadeloupe nebo Martinik (ceny a program zpracujeme na vyžádání).

LETOVISKA:

Batalie beach 

Oblast na západním pobřeží ostrova Dominica, možnost potápění, horolezectví, výlety k vodopádům Syndicate, výstup na nejvyšší horu Dominiky Morne Diablotin, 1447 m n. m.

Roseau

Hlavní město s 24 000 obyvateli leží na jihozápadním pobřeží ostrova. K nejzajímavějším místům patří kamenná katolická katedrála, botanická zahrada a knihovna založená v roce 1905.

Proč cestovat s CK Siam Travel

  • Jsme specialisté - od roku 1992 se specializujeme na přípravu zájezdů do exotických destinací.
  • Víme, co Vám nabízíme - destinace i hotely známe z pravidelných osobních návštěv.
  • Individuální přístup - ke každé poptávce přistupujeme individuálně a připravujeme ji dle Vašich přání a požadavků. Jsme připraveni Vám kdykoliv s výběrem dovolené poradit.
  • Profesionální péče – zaplacením zájezdu pro nás péče o naše klienty nekončí. Pečujeme o Vás od úvodního kontaktu, během zpracování nabídky, před odletem, během pobytu i po Vašem návratu z dovolené, kdy Vám s dovolením zavoláme, zda vše proběhlo dle Vašich představ.
  • Domluvte si s námi soukromou schůzku – jsme připraveni se s Vámi osobně setkat mimo prostory naší kanceláře a probrat veškeré Vaše představy a požadavky.
  • 0% soudních sporů – za dobu existence naší CK jsme neměli žádný soudní spor s klienty. 
  • Vaše spokojenost je pro nás vždy na prvním místě.
Více o nás