Antálie - Turecko

Po 60 minut letu z Istanbulu nebo 3 hodinách přímého letu z Vídně se ocitnete v pravém golfovém ráji. 14 osmnáctijamkových hřišť na 20 km dlouhém pobřežním pásu v atraktivní přímořské krajině lemované 5* hotely. 35 km od letiště a pulzujícího půlmilionového města Antálie nabízí skvělý celoroční golf. Pro milovníky koupání jsou zde kromě krásných pláží také zajímavé památky a krásná příroda.

PAMUKKALE - oblast tektonického zlomu, v jihozápadní části Turecka, bohatého na minerální prameny s velkým obsahem vápníku, které postupem tisíciletí vytvořily nespočet jezírek, teras, stalaktitů a kaskád. Přibližně 250 l. př. n. l. bylo nad Pamukkale vybudováno lázeňské město Hierapolis s nekropolí, římským divadlem, Apollonovým chrámem, Plutoniem, fontánou a bazénem s mramorovým sloupovým, které je společně s Pamukkale zapsáno v seznamu světového dědictví UNESCO.

Last Minute nabídky

Dostávejte pravidelně informace o Last Minute (akčních) nabídkách v elektronické podobě newsletteru

 

Ostatní

Katalog 2018
on-line
Katalog special
on-line
Stáhnout katalog
 
Individuální poptávka
 

 

Fotogalerie

Fotogalerie

 

CK Siam Travel opět získala ocenění v prestižní soutěži TTG Travel Awards v kategorii nejlepších touroperátorů pro Asii AnChoice Asociace cestovních kanceláří Reviews of Hotels, Flights and Vacation Rentals - TripAdvisor

Chcete s vybráním Vaší dovolené pomoci? Vyplňte níže uvedený formulář a naši pracovníci Vás budou kontaktovat.

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.