Exotická dovolená 

posunout dolů

Vyhledat zájezd

Země: Destinace:
Odlet od: Kalendář odletu na dovolenou Odlet do: Kalendář odletu na dovolenou
Délka: Strava:
Hotel:Kategorie:
nejméně

Cestovní pojištění zdarma

Vily v Chorvatsku

Nově do naší nabídky zařazujeme možnost pronájmu luxusních vil v Chorvatsku. S ohledem na naše kontakty přímo s majiteli těchto vil Vám můžeme doporučit vilu přesně dle Vašich představ a za cenově velmi atraktivních podmínek. Můžete si rezervovat vilu pro rodinnou dovolenou se dvěma ložnicemi, či vilu pro prázdniny s přáteli, která má ložnic např. 5. Ubytováni můžete být v centru rušného turistického letoviska nebo v naprostém soukromí v bezprostřední blízkosti moře, či na kopci obklopeni pouze olivovými háji a vinicemi. Většina vilek má soukromý bazén, venkovní gril a mnoho dalšího vybavení, které Vám Váš pobyt zpříjemní.

Tato exkluzivní dovolená v pronajaté vile nemusí být zdaleka cenově nepřístupná. Týdenní dovolenou ve vile se dvěma ložnicemi je možno pořídit již za 30.000,-Kč, tedy 7.500,- Kč / osoba.

Fotogalerie:


<< Zpět na titulní stránku

Last Minute nabídky

Dostávejte pravidelně informace o Last Minute (akčních) nabídkách v elektronické podobě newsletteru

 

Ostatní

Katalog 2018
on-line
Katalog special
on-line
Stáhnout katalog
 
Individuální poptávka
 

 

Fotogalerie

Fotogalerie

 

CK Siam Travel opět získala ocenění v prestižní soutěži TTG Travel Awards v kategorii nejlepších touroperátorů pro Asii AnChoice Asociace cestovních kanceláří Reviews of Hotels, Flights and Vacation Rentals - TripAdvisor

Chcete s vybráním Vaší dovolené pomoci? Vyplňte níže uvedený formulář a naši pracovníci Vás budou kontaktovat.

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR)? Více o zpracování osobních údajů.